• Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier
  • Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier
  • Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier
  • Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier
  • Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier
  • Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier

Informacje o produkcie

Blat Łazienkowy 120 Czarny Lakier

Opis produktu


Przedmiotem aukcji jest blat łazienkowy o długości 120 cm lakierowany na kolor czarny połysk. Uniwersalność blatu potwierdzamy naszymi zdjęciami, na których prezentujemy możliwości jego zastosowania. W połączeniu z szafką o zbliżonych parametrach utworzy zestaw łazienkowy o charakterze komody lub szafki pod umywalki nablatowe. 

Piękno głębokiej czerni to kolor Blatu Łazienkowego 120 Czarny Lakier

Głęboka czerń tak dużego elementu jakim jest blat 120 czarny lakier mocno wyróżnia się na tle innych kolorów i zastosowanych materiałów. Na pewno będzie to pierwszy przedmiot, na który zwrócimy uwagę wchodząc do pomieszczenia. Czarny kolor podkreślony połyskiem jest mocno inspirujący, odważny ale również szalenie elegancki. Łącząc ten blat z danym kolorem za każdym razem uzyskujemy inny efekt. Przykładowo w połączeniu z czarną szafką i złotymi dodatkami otrzymamy mebel w stylu wiktoriańskim inaczej zwanym glamour natomiast łącząc czarny blat z dębową szafką lub innym elementem w kolorze dąb lancelot uzyskamy typowy styl loftowy idealny do industrialnej łazienki. Czarny blat na białej szafce lub na podstawie z białym lśniących kafli będzie ozdobą w nowoczesnej łazience. 

 

Uniwersalność blatu. 

Blat nie posiada żadnego wyciętego otworu ani podcięcia, jest jednolity w swojej objętości. Dlatego możemy go zamontować w dowolny sposób. Z każdej strony blat wygląda tak samo, montaż blatu jest możliwy zarówno po długości jak i po szerokości. 

Montując umywalkę lub baterię pamiętajmy aby wycięty otwór zabezpieczyć materiałem typu silicon. Ze względu na duży wymiar blatu idealnie nadaje się do zamontowania nawet dwóch dużych umywalek. Wymiar 120 cm jest idealny do przykrycia kliku szafek jednolitą powierzchnią np dwie szafki o szerokości 60 cm lub 3 o szerokości 40 cm. Blat 120 w kolorze czarny połysk znajdzie zastosowanie nie tylko w łazience ale również w kuchni lub innym pomieszczeniu gdzie zależy nam na dobrym zagospodarowaniu wolnej przestrzeni.  

Specyfikacja i instrukcja użytkowania.

Blat łazienkowy 120 cm lakierowany na kolor czarny w połysku. Zabezpieczony wodoodporną okleiną PCV lakierowaną w tym samym kolorze składa się z dwóch warstw, dzięki czemu  jest bardziej wytrzymały i odporny na ugięcia. 

Do czyszczenia wystarczy sucha lub lekko wilgotna szmatka lub ręcznik. Wodę z blatu należy jak najszybciej usunąć aby służył nam długo i cieszył swoją estetyką. 

Chociaż używamy w produkcji twardych i trwałych lakierów to jednak specyfika połysku powoduje, że jest on bardziej podatny na zarysowania dlatego nie używaj ostrych narzędzi.

Wymiary blatu:

  1. długość 1205 mm 
  2. szerokość 405 mm
  3. wysokość 36 mm 

Specyfikacja


Rozmiar
rozmiar 120 cm

Losowe produkty

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)