Kolekcja mebli łazienkowych ZAMORA

Kolekcja ZAMORA to...

Kolekcja ZAMORA to seria mebli łazienkowych podwieszanych o charakterystycznej zabudowie z drzwiami. Szeroko otwierane skrzydła drzwi na lewą i prawą stroną otwierają przed nami dużą przestrzeń a co za tym idzie duże możliwości przechowywania niezbędnych przedmiotów i akcesoriów łazienkowych. Szafka łazienkowa z umywalką w systemie podwieszanym zajmuje mniej miejsca niż szafki stojące, dlatego z powodzeniem możemy zaaranżować nawet niedużą powierzchnię wykorzystując naszą serię meblową ZAMORA. Ta nowoczesna kolekcja solidnych mebli łazienkowych charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, estetyką i przede wszystkim wysoką jakością zastosowanych elementów meblowych. Szczególnie dobrze komponuje się we wnętrzach industrialnych, klasycznych i nowoczesnych.

ZAMORA

Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 120

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 120

1 111,00 PLN
Szafka łazienkowa ZAMORA 160 z blatem

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 160

1 155,00 PLN
Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 60

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 60

486,00 PLN
Zamora 80 z blatem

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z blatem dąb lancelot 80

589,00 PLN
Zamora szafka wisząca z umywalką dąb lancelot

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z umywalką dąb lancelot

595,00 PLN
Zamora 120 z umywalką

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z umywalką dąb lancelot 120

1 528,00 PLN
Szafka ZAMORA 80 z umywalką

ZAMORA - KOLEKCJA MEBLI

Zamora szafka wisząca z umywalką dąb lancelot 80

742,00 PLN

Wykorzystanie klasycznej bryły mebla z dwoma drzwiami pozwala na uzyskanie na prawdę wielkiej przestrzeni wewnątrz. Aby jeszcze lepiej zagospodarować tę przestrzeń w standardzie zaprojektowaliśmy dodatkową półkę z możliwością regulacji wysokości. Mocna stabilna, dobrze zabezpieczona przed wilgocią dodatkowa przestrzeń na akcesoria łazienkowe przyda się w każdym domu. W zależności od potrzeb, ilości przedmiot i ich wysokości możemy półkę umieścić wyżej lub niżej. Tak doskonale zorganizowana przestrzeń jest na wagę złota często w niedużych pomieszczeniach. Kolejna funkcjonalność szafki ZAMORA to wysokiej jakości zawiasy. Nasze drzwi nie trzaskają. Zamykają się cicho i powoli aby nie obudzić pozostałych domowników. Jeżeli jest taka potrzeba drzwi możemy szybko ściągnąć dzięki dodatkowej funkcji zawiasów najnowszej generacji. 

Metalowe, wygodne uchwyty to osobny temat. Teraz zamkniemy i otworzymy drzwi nawet mokrą ręką bez obaw, że zniszczymy lub zachlapiemy fronty. Solidny metal to gwarancja koloru a czarna barwa ozdobnych uchwytów idealnie komponuje się z delikatnymi czarnymi słojami widocznymi na korpusie szafki ZAMORA. 

Ostateczna decyzja zawsze należy do klienta, kolekcja ZAMORA oferuje szafkę z umywalką, blatem lub podwójną, modułową do nieco większych pomieszczeń. Wszystkie zachowują najwyższe standardy jakości i są niewiarygodnie funkcjonalne. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)