O sklepie


Marka PaplinskiMoebel należy do firmy Paplinskimoebel Sp z o.o. , która jest polskim producentem mebli łazienkowych. Nasze produkty są oferowane w kraju i za granicą. Możemy pochwalić się nowoczesnymi procedurami działania i uczciwym podejściem do Klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

Jesteśmy doświadczonym producentem mebli łazienkowych - działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Sami projektujemy oraz realizujemy nasze koncepcje. Nasi projektanci wzorują się na najnowszych trendach obowiązujących w Europie, a technolodzy wprowadzają najnowsze rozwiązania, które ułatwiają nam korzystanie z mebli i sprawiają, że stają się one jeszcze bardziej przyjazne. W ofercie posiadamy kilkanaście serii meblowych w różnej kolorystyce i o różnych rozwiązaniach stylistycznych.

W naszej działalności stawiamy na jakość produktów, ponadczasowe wzornictwo, a priorytetem jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Wraz z produkowanymi przez nas meblami, promujemy umywalki polskich producentów o wysokiej jakości wykończenia, pięknej barwie i ciekawych formach. Zamówienia można składać w naszym sklepie internetowym, wszystkie meble łazienkowe posiadamy na stanach magazynowych, oferujemy szybką i bezpieczną dostawę prosto do Państwa domów i mieszkań.

W dostawach produktów staramy się współpracować tylko z najlepszymi partnerami, dlatego starannie dobieramy firmy kurierskie i spedycyjne, aby jak najszybciej i najbezpieczniej dostarczyły do Państwa zamówione meble łazienkowe.

Sklep Internetowy PaplinskiMoebel jest prowadzony przez:

Paplinskimoebel Sp z o.o.

55-002 Kamieniec Wrocławski
ul. Wrocławska 218

BDO: 000622366

Telefon: 608 018 724

E-mail: info@paplinskimoebel.pl

 

Zapraszamy na kanał YouTube PaplinskiMoebel, gdzie można obejrzeć montaż naszych mebli łazienkowych

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)