Szafki łazienkowe boczne

Szafki wiszące boczne, zwane też słupkami lub półsłupkami lub szafkami wiszącymi, to wygodne i pojemne miejsce do przechowywania kosmetyków i wszystkich przedmiotów niezbędnych w każdej łazience. W kolekcjach produktowych marki PaplinskiMoebel są dostępne szafki boczne wiszące lub stojące, które z łatwością pozwolą na zagospodarowanie każdej wąskiej przestrzeni w łazience. Serie elementów bocznych czyli szafki wiszące górne oraz szafki boczne stojące lub wiszące są dostępne jako uzupełnienie kolekcji. Elementy są wykonane z tych samych materiałów i w tej samej kolorystyce co szafka z umywalką. Razem z szafką umywalkową, która zazwyczaj jest w centrum uwagi szafki boczne stanowią jednolity komplet o tych samych barwach i w tym samym wykończeniu. 

Wszystkie elementy boczne mamy na stanie magazynowym w pełnej dostępności. 


Szafka wisząca zmontowana Modena

SZAFKI ARMATURA S.A. - KOLEKCJA MEBLI

Szafka wisząca zmontowana Modena

279,00 PLN

Elementy boczne to uzupełnienie dostępnych kolekcji dlatego warto wybrać produkty z jednakowej linii meblowej. Dodatkowe umeblowanie pomieszczenia łazienkowego pozwala na optymalizację miejsca oraz uporządkowanie przedmiotów, których w łazience jest całkiem sporo. Ręczniki, kosmetyki, dywaniki łazienkowe, pasty do zębów, mydła, środki czystości i inne jak to poukładać aby mieć swobodny dostęp do nich ? 

Tutaj z pomocą przychodzą szafki boczne. 

Elementy uzupełniające dzielimy na kilka kategorii:

Szafki wiszące z uchwytami podłużnymi, które pasują do serii Sycylia. Szafki mają solidną konstrukcję wykonaną z płyty laminowanej o grubości 18cm. Wszystkie elementy są oklejone wodoodporną okleiną PCV dookoła każdego elementu. Wewnątrz szafki znajdują się ruchome półki, które możemy dowolnie ustawić lub wyciągnąć w przypadku chęci magazynowania wysokich przedmiotów. Drzwi szafki zawsze możemy dowolnie ustawić na stronę lewą lub prawą w zależności od sposobu zamontowania szafek. Duży wybór koloru sprawia, że łatwo będziemy mogli dopasować kolor do istniejącej już kolekcji lub tej nowo zakupionej. Jeżeli ktoś ma odwagę i fantazję może nawet pobawić się kolorami tworząc finezyjne projekty swojej łazienki. Bardzo modne dwukolorowe zestawy nie są już rzadkością. Polecamy szczególnie łączenie kolorów : biały i dąb lub biały i czarny . Uzupełniając projekt ciekawymi dodatkami stworzymy łazienkę z naszych marzeń . 

Szafki wiszące z uchwytem jednopunktowym dedykujemy do serii IGA. Minimalistyczny uchwyt zawsze się sprawdzi i będzie pasował do przestrzeni gdzie dużo się dzieje i nie chcemy dodatkowych elementów ozdobnych. Uchwyty jednopunktowe maja jeszcze jedną funkcję użytkową: mianowicie mogą służyć jako wieszak do ręcznika lub bluzeczki, której akurat nie mamy gdzie położyć. 

Szafki boczne stojące z blatem to pojemne meble , które montujemy na wysokości szafki umywalkowej. Dodatkowy blacik na szafce do dodatkowa jakże potrzebna przestrzeń blatowa na jeszcze jeden kubek lub przyboru do golenia albo do makijażu. Szafki mają wewnątrz ruchome półki aby zwiększyć przestrzeń użytkową a front możemy zamontować z lewej lub prawej strony w zależności od miejsca montażu. Elegancko wygląda zestaw gdy szafki boczne są po jednej i drugiej stronie umywalki a drzwiczki szafki otwierają się na lewo lub prawo dając nam pełną swobodę ruchów i odkrywając przed nami swoją zawartość. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)