Kolekcja mebli łazienkowych BILBAO

Kolekcja BILBAO to...

Seria mebli łazienkowych BILBAO to propozycja klasycznego zestawu wiszącego mebla o dużej pojemności wraz z blatem lub umywalką. Wisząca wersja szafki pozwala na odzyskanie miejsca w łazience, łatwe utrzymanie porządku, dopasowanie wysokości do swoich potrzeb i daje olbrzymie możliwości aranżacyjne . Dwoje drzwi pozwala na łatwy dostęp do wnętrza szafki, która dzięki temu jest pojemna, dodatkowo rozwiązuje problemy techniczne w przypadku skomplikowanych podłączeń hydraulicznych. Szerokość 60 cm jest najbardziej standardową i uniwersalną dlatego zdecydowaliśmy się na zaproponowanie tego rozmiaru w serii BILBAO. Kilka wersji kolorystycznych pozwoli na dopasowanie szafki do swoich potrzeb i upodobań. Szafka występuje w wersji z umywalką meblową: ceramiczna klasyczna umywalka o dużej misie. Kolejną wersją jest szafka z blatem doskonale spełnia swoje zadanie jako komoda lub szafka pomocnicza oraz szafka z blatem i umywalką nablatową. Umywalka stawiana na blat to ceramika polskiej produkcji z dużą misą gdzie łatwo i wygodnie umyjemy ręce. 

Wszystkie elementy z tej kolekcji są dostępne w 24H

BILBAO

Prostota i funkcjonalność:

Seria BILBAO to ciekawe rozwiązanie w łazience dla zabudowy meblowej. Wisząca, dość duża i pojemna szafka z dwoma drzwiami i dwóch wersjach: z blatem lub umywalką. Drzwi szafki otwierają się na lewo i prawo dając swobodny dostęp do jej wnętrza. Głębokość mebla 40 cm jest najbardziej funkcjonalnym wymiarem, ponieważ pozwala na zamontowanie szafki w niewielkich pomieszczeniach gdzie liczy się każdy centymetr a jednocześnie jest to na tyle dużo, że bez przeszkód zmieścimy pojemniki na mydło , pasy do zębów a nawet ręczniki. Konstrukcja szafki pozwala na swobodne zamontowanie bardziej skomplikowanych syfonów jeżeli takie są wymagania techniczne w danym pomieszczeniu. 

Wybór wersji  

Dzisiaj tradycja przeplata się z nowoczesnością i często stoimy na rozdrożu nie mogąc zdecydować się na optymalne dla nas rozwiązania w naszej łazience. Czy wybrać szafkę z tradycyjną umywalką meblową czy może zdecydować się na blat i umywalkę nablatową ? W serii Bilbao proponujemy obydwa rozwiązania są możliwe, jak jednak podjąć decyzję. Zacznijmy od początku czy lubimy dużą i przestronną umywalkę a nasza łazienka jest zaaranżowana w tradycyjnym stylu ? w takim wypadku umywalka meblowa jest bardziej optymalna, zdecydowanie jest większa i będzie nam długo służyć.  Jeżeli chcielibyśmy uzyskać blat roboczy i podnieść optycznie zabudowę meblową to szafka z blatem i stawianą umywalką będzie lepszym wyborem. Wtedy szafka BILBAO z białym blatem i białą ceramiką będą najlepszym rozwiązaniem . jest jeszcze opcja samej szafki z blatem aby uzyskać samodzielną szafkę, która będzie pełniła rolę komody. Blatu w łazience zawsze nam brakuje : na kosmetyki , na suszarkę lub na ręczniki , które lubimy mieć pod ręką. 

Kolory 

Zabawa w kolory to nasza ulubiona gra, ale w przypadku mebli łazienkowych musimy mieć wybór aby dopasować zestaw do aranżacji łazienkowej. Dlatego proponujemy rozwiązania w bieli jako najbardziej tradycyjne i uniwersalne, z pewnością łatwo dopasujemy armaturę i inne dodatki. Modny i popularny kolor to szary lub grafitowy dlatego BILBAO w szarościach jest propozycją dla osób, którzy poszukują tego eleganckiego koloru. Jeżeli lubimy odcienie drewna i chcemy aby nasza łazienka miała ciepły kolor to z pewnością zdecydujemy się na dąb ciemny. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)