Kolekcja mebli łazienkowych IGA

Kolekcja IGA to...

Dla naszych wymagających klientów stworzyliśmy klasyczną serię mebli łazienkowych IGA. Prosta, stojąca szafka z umywalką ale bardzo pojemna i niezbędna tam gdzie nie mamy możliwości technicznych na montaż modeli wiszących. We wnętrzu szafki IGA możemy zmieścić wszystkie środki czystości i inne drobiazgi, które wizualnie nam przeszkadzają. Seria jest posadowiona na metalowych nóżkach z regulacją wysokości więc problemy techniczne zostaną szybko rozwiązane. W tej kolekcji oferujemy kilka kolorów i rozmiarów więc w każdym pomieszczeniu będzie to doskonałe rozwiązanie. Do szafki w komplecie jest już umywalka ceramiczna lub z konglomeratu. W rozmiarze 100 i 120 dodatkowo w szafce znajdują się ruchome półki. Uzupełnieniem są szafki boczne również na nóżkach oraz lustro, wszystkie elementy są w takim samym kolorze i z takiego samego materiału. 

 

 

IGA

Meble stojące są najbardziej klasycznym rozwiązaniem wśród zestawów łazienkowych. Charakteryzują się prostotą wykonania, która w przypadku serii IGA idzie w parze z jakością. Montaż na podłodze pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej szafki. Meble stojące są większe od wiszących i bardziej pojemne. My oferujemy zestawy stojące na nóżkach aby lepiej zabezpieczyć szafki przed ewentualnym wylaniem wody lub nadmierną wilgocią. Nóżki nadają szafkom lekkości i mają tę zaletę, że są regulowane więc możemy wypoziomować meble pomimo krzywej podłogi. Dużą wagę przywiązujemy do jakości akcesoriów łazienkowych dlatego nasze nóżki są wykonane z aluminium. 

Seria IGA jest wyjątkową serią meblową o szerokim asortymencie. Wymiary szafek w serii zaczynają się od 60 cm poprzez 80 cm , 100 cm aż do 120 cm w dwóch wersjach: pojedyncza lub podwójna . Charakteryzują się dużą pojemnością, część z nich posiada półki w częściach bocznych. Seria IGA dedykowana jest pod umywalki meblowe jaki i umywalki stawiane na blacie. 

IGA z umywalkami meblowymi występuje w dwóch wersjach: z umywalką ceramiczną lub umywalką z konglomeratu. Wersja z umywalką ceramiczna to tradycyjne rozwiązanie gdzie umywalka z otworem na baterię będzie dobrze dopasowana do większości naszych łazienek. Elegancka umywalka z wygodną misą nie ma żadnych wymagań pielęgnacyjnych, jest odporna na zarysowania i zabrudzenia. Biały kolor umywalki dobrze koresponduje z bielą innych urządzeń sanitarnych jakie często spotykamy na naszym rynku w ofertach sprzedawców. Rozmiary umywalek ceramicznych to 60 cm i 80 cm 

IGA z umywalką z konglomeratu prezentuje się okazale. Wysoki ran umywalki sprawia, że szafka wygląda estetycznie i wyjątkowo. Konglomerat daje duże możliwości wykończenia produktów sanitarnych. Dużą zaletą jest ładne wykończenie przedmiotu, umywalka ma idealne kształty, jest równa i ma ergonomiczną misę. Ten modny materiał, z którego obecnie wykonuje się wiele przedmiotów użytku codziennego to mieszanka żywicy i kamienia naturalnego w różnych odcieniach. My proponujemy tradycyjny biały kolor a osób ceniących komfort umywalka w dotyku sprawia wrażenie ciepła. Kolejnym atutem jest możliwość naprawy umywalki z konglomeratu i uzupełnienia wszelkich ubytków lub obtłuczeń . W tym celu należy skontaktować się z producentem. Rozmiary umywalek z konglomeratu to 60 cm , 80 cm , 100 cm , 120 cm jednomisowa i 120 cm dwumisowa. 

Zarówno szafka IGA z umywalką ceramiczną jaki i z umywalką z konglomeratu to seria mebli, w których mamy możliwość przechowywania przedmiotów o dużych gabarytach. Seria IGA proponuje rozwiązanie praktyczne, uniwersalne i funkcjonalne. Do serii IGA pasuje każda bateria umywalkowa z certyfikatem CE i każdy syfon dlatego dobranie armatury łazienkowej nie stanowi w tym przypadku żadnego problemu. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)