• Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot

Informacje o produkcie

Blat łazienkowy 80 cm dąb lancelot

Opis produktu


Szerokość 80 cm to najbardziej poszukiwany wymiar w aranżacji nowoczesnej łazienki. Blat roboczy w szerokości 80 cm w kolorze dąb lancelot jest funkcjonalny, estetyczny i przede wszystkim solidny. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt zamontuj go jako półkę lub zestaw z jedną z wybranych szafek łazienkowych z naszego asortymentu. Ciekawy efekt i dużą funkcjonalność uzyskasz gdy zestawisz kilka blatów na różnych wysokościach aby zwiększyć swoją przestrzeń i poprawić organizację w Twojej łazience.

Blat łazienkowy w kolorze dąb lancelot o szerokości 80 cm to dodatkowa przestrzeń o stylowym wyglądzie w Twojej łazience

Ten dekoracyjny i praktyczny element naszego wyposażenia to produkt polski od polskiego producenta. Został wyprodukowany z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze dąb lancelot z widocznymi słojami drewna co sprawia, że mamy wrażenie prawdziwego drewna.

Zabezpieczenie przed wilgocią.

 Blat w kolorze dąb lancleot matowy jest dodatkowo oklejony wodoodporną okleiną PCV o grubości 2 mm dookoła z każdej strony. Laminat w kolorze dąb lancelot to gruba warstwa o delikatnych ryflowaniach, które jeszcze lepiej zabezpieczają powierzchnię przed porysowaniem. W każdym przypadku gdy wycinasz otwór w blacie zabezpiecz go materiałem typu silicon a będzie służył długo i cieszył swoją estetyką. 

Jakość i funkcjonalność.

Blat jest zbudowany z dwóch elementów, które w sumie dają wymiar grubości 36 mm. Taka grubość blatu wzmacnia przedmiot pod dodatkowym ciężarem, powoduje zmniejszenie ugięcia i możliwość zastosowania cięższych umywalek. Blat ma wiele funkcjonalności i tylko od naszego pomysłu zależy jak go wykorzystamy w aranżacji naszej łazienki. Możemy go swobodnie łączyć z inną formą zabudowy w łazience. 

Utrzymanie w czystości.

Dzięki temu, że blat ma powłokę matową jest bardziej odporny na zarysowanie i zdecydowanie mniej widać na nim plam lub innych zabrudzeń. Nie wymaga żadnych specjalistycznych środków chemicznych lub czyszczących. Wystarczy wilgotna szmatka lub ręcznik, gdy pojawi się woda na blacie usuwajmy ją natychmiast aby długo cieszyć się wysoką jakością blatu łazienkowego. 

Przykłady zastosowania.

Na zdjęciach przy produkcie przedstawiamy przykładowe aranżacje z szafką z serii MERIDA w kolorze biały połysk oraz dąb lancelot w kolorze blatu. Zdjęcia zostały wykonane w naszym studio fotograficznym a gotowe zestawy można zakupić na pozostałych aukcjach. 

Dane techniczne.

Kolor: dąb lancelot matowy

Materiał: płyta meblowa laminowana

Zabezpieczenie: okleina PCV, 2 mm, w kolorze blatu

Wymiary blatu:

  • szerokość : 80,5 cm 
  • głębokość : 40 cm 
  • wysokość : 3,6 cm 
Losowe produkty

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)