• Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot
  • Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot

Informacje o produkcie

Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot

Opis produktu


Blaty łazienkowe to hit ostatnich lat. Są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ich wymiary zostały dopasowane do szafek łazienkowych, które znajdują się w naszej ofercie. W zestawie z szafką tworzą komodę lub szafkę dedykowaną pod umywalkę nablatową. 

Czy Blat łazienkowy 60 cm dąb lancelot spełni moje oczekiwania w zakresie jakości ? 

Ten produkt jest dedykowany do pomieszczeń gdzie panują trudne warunki. Jest mocny i wytrzymały, ponieważ jego grubość to 36 mm. Został zbudowany z dwóch elementów dzięki temu nie będzie się uginał pod dodatkowym ciężarem. Każda krawędź blatu jest zabezpieczona wodoodporną okleiną PCV o grubości 2 mm co zwiększa odporność na wilgoć. 

Kolor dąb lancelot.

Modny i uniwersalny kolor dąb lancelot ma widoczne słoje drewna co nadaje mu naturalny wygląd. Blat bardzo dobrze komponuje się z bielą, drewnem lub szarością. Kolor okleiny zabezpieczającej blat jest identyczny jak kolor wierzchni tak więc stanowi jedną całość. 

Uniwersalność.

W blacie nie ma żadnych wycięć ani podcięć dzięki temu jest uniwersalny. Można go zamontować w dowolny sposób, po długości lub szerokości. Jeżeli będzie służył jako blat roboczy można go zamontować na wystającej półce lub innych wspornikach. Zamontowany na szafce będzie służył jako komoda lub idealnie spełni swoją funkcją pod umywalką stawianą na blacie. W tym przypadku należy wyciąć odpowiedni otwór pod syfon i zabezpieczyć go materiałem typu silicon. 

Użytkowanie.

 Blat pokryty laminatem w kolorze dąb lancelot nie wymaga żadnych specjalistycznych środków czyszczących. Wystarczy wilgotna szmatka lub ręcznik. Zalecamy aby wycierać wodę zawsze gdy pojawi się na blacie aby ten służył nam długo i zawsze był estetyczny. Wszelkie miejsca styku z wodą lub przedmiotami, które generują wodę zalecamy zabezpieczyć materiałem typu silicon.

Zastosowanie i przykłady wykorzystania.

Na zdjęciach wykonanych w naszym studio prezentujemy blat w kolorze dąb lancelot w szerokości 60 cm w zestawieniu z szafką w kolorze białym i czarnym. Takie zestawy można zakupić na naszych pozostałych aukcjach.

Parametry.

Kolor: dąb lancelot matowy

Materiał: płyta meblowa laminowana

Zabezpieczenie: Okleina PCV 2 mm dookoła blatu.

Wymiary blatu :

  • szerokość : 60,5 cm 
  • głębokość : 40 cm 
  • wysokość : 3,6 cm
Losowe produkty

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)