Blaty do łazienki

Blaty łazienkowe są modne i praktyczne. Daje duże możliwości aranżacyjne, możemy je położyć na szafkę meblową i wykorzystać pod umywalkę lub stworzyć komodę z blatem pomocniczym. Blat może zostać zamontowany na odpowiednich wspornikach i pełnić rolę półki lub blatu roboczego na małej powierzchni. Blat zamontowany na wspornikach jest także doskonałym rozwiązaniem dla podstawy pod umywalkę stawianą na blat, w takim przypadku montujemy ozdobny syfon w kolorze wsporników i uzyskamy minimalistyczny projekt łazienki. Takie rozwiązania są często wykorzystywane tam gdzie nie ma miejsca na szafkę lub z jakieś powodu nie chcemy wprowadzać dodatkowych mebli. Blaty mogą również być zamontowane na występie z kafelek lub na istniejącej zabudowie niekoniecznie meblowej. Szeroka gama kolorystyczna i rozmiarowa jaką oferujemy Państwu spełni wymagania każdego projektanta i zadowoli każdego użytkownika łazienki. 


Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier

544,00 PLN
Blat Łazienkowy 50 cm Biały Lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Blat Łazienkowy 50 cm Biały Lakier

275,00 PLN
Blat Łazienkowy 60 Biały Lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Blat Łazienkowy 60 Biały Lakier

366,00 PLN
Blat Łazienkowy 80 Biały Lakier

SYCYLIA Z BLATEM - KOLEKCJA MEBLI

Blat Łazienkowy 80 Biały Lakier

358,00 PLN
Blat łazienkowy pod umywalkę 80 cm biały

SZAFKI ARMATURA S.A. - KOLEKCJA MEBLI

Blat łazienkowy pod umywalkę 80 cm biały

189,00 PLN

Charakterystyka naszych blatów do łazienki

Do produkcji blatów wykorzystujemy grube płyty meblowe i łączymy je w trwały sposób aby uzyskać solidną grubość 36 mm. Każdy blat jest zabezpieczony dookoła grubą 2 mm okleiną PCV odporną na wilgoć i zmiany temperaturowe jakie panują w łazienkach. Blaty lakierowane na wysoki połysk oprócz lakierowanej powierzchni są zabezpieczane i lakierowane dookoła aby jeszcze lepiej chronić mebel przed zniszczeniem . Do każdego blatu jest załączona instrukcja montażu oraz elementy montażowe do szafki. W zestawach oferowanych w poszczególnych kolekcjach wykorzystujemy każdy z prezentowanych blatów tak więc zachęcamy do obejrzenia na szych kolekcji aby sprawdzić jak wyglądają zestawy z blatami w całej okazałości . 

Blaty łazienkowe nie mają wyciętych otworów aby pozostawić je uniwersalne. Dzięki temu podczas montażu możemy zadecydować o umiejscowieniu umywalki i baterii lub o ich braku. Uniwersalność blatu wyraża się także w możliwościach jego montażu : blat możemy zamontować po długości lub szerokości, ponieważ z każdej strony jest wykończony w taki sam sposób ładny sposób. 

Blat można zastosować również jako jeden wspólny blat roboczy na kilka szafek, doskonale maskuje szczeliny pomiędzy szafkami i będzie stanowił ładne wykończenie zestawu meblowego. Pamiętajmy aby podczas montażu w przypadku wycinania otworów zawsze zabezpieczać je materiałem typu silicon . 

Dostępna kolorystyka blatów : biały lakier, czarny lakier, dąb lancelot. 

Dostępne wymiary: 50, 60 , 80 , 100, 120 w szerokości 40 cm . Wszystkie blaty mają grubość 36 mm. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)