• Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier
 • Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier

Informacje o produkcie

Blat Łazienkowy 120 Biały Lakier

Opis produktu


Robocze blaty łazienkowe to funkcjonalne elementy wyposażenia łazienek, które często pojawiają się w aranżacji łazienek w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, wiktoriańskim oraz loftowym.  Trudno zaprzeczyć ,że mają duże zastosowanie praktyczne a ze względu na ich uniwersalność chętnie sięgamy po blaty w różnych aranżacjach. Blaty robocze idealnie nadają się do łazienki jako blaty łazienkowe do zamontowania na szafkę łazienkową lub na wspornikach metalowych pod umywalkę, na wystających elementach ściany oraz w dowolny inny sposób gdzie tylko znajdziemy solidne podparcie dla grubego i dość długiego blatu. 

Blaty są przedłużeniem naszej przestrzeni, na której możemy zagospodarować akcesoria łazienkowe, ręczniki, elementy naszej garderoby lub większe urządzenia jak stojące suszarki, zestawy czyszczące do zębów lub golenia, kombiboksy do włosów i inne. Ze względu na wiszący sposób montażu blaty zajmują mniej miejsca i dają się wpasować w nawet w nieduże pomieszczenia. A dodatkowym atutem jest zamocowanie ich na optymalnej dla użytkownika wysokości. 

Blaty łazienkowe dedykowane pod umywalkę mają ciekawą funkcję, ponieważ montowane na odpowiedniej wysokości zawsze będą dopasowane do osoby, która korzysta z umywalki.  Montując umywalkę na blacie odzyskujemy dodatkowe miejsce wokół umywalki na drobiazgi łazienkowe, których jest zawsze za dużo a wszystkie są niezbędne.  

Dlaczego kolor biały blatu blat łazienkowy 120 biały lakier jest najczęściej wykorzystywany w aranżacji łazienki ? 

Blat 120 w białym wybarwieniu to gruby element o praktycznych wymiarach 120 x 40 dzięki czemu pasuje do większości pomieszczeń nawet tych niedużych. Grubość 36 mm sugeruje zdecydowanie większą wytrzymałość a więc większe możliwości zastosowania. Na taki blat możemy położyć ciężką umywalkę np z kamienia lub marmuru. 

Lśniąca biel blatu jest zdecydowanie najbardziej uniwersalnym kolorem mebla. W pomieszczeniach łazienkowych najczęściej wykorzystywanym kolorem jest biel ze względu na dużą dostępność armatury właśnie w tym kolorze. Biały optycznie powiększa i rozjaśnia często ciemne łazienkowe pomieszczenia bez okien . Zaletą tego koloru jest mała widoczność ewentualnych zarysowań i łatwe utrzymanie w czystości bez konieczności zakupu dodatkowych środków czystości. 

Na zdjęciu prezentujemy przykładowe zastosowanie blatu w zestawie razem z szafkami pod umywalkę oraz wspornikami. Zestawy szafek i blatu można zakupić na naszych pozostałych aukcjach.

Wymiary blatu:

 1. długość 1205 mm 
 2. szerokość 405 mm 
 3. wysokość 36 mm 

Specyfikacja


Kolekcja
SYCYLIA Z BLATEM
Rozmiar
rozmiar 120 cm

Losowe produkty z kolekcji

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)