• Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot
  • Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot
  • Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot
  • Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot
  • Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot
  • Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot

Informacje o produkcie

Blat Łazienkowy 120 Dąb Lancelot

Opis produktu


Blat w wymiarze 120 cm w kolorze dąb lancelot jest uzupełnieniem asortymentu w zakresie blatów roboczych. Robocze blaty łazienkowe to funkcjonalne elementy wyposażenia łazienek, które ze względu na swoją specyfikę i poprawę organizacji w łazience są coraz częściej spotykane w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń.

Dlaczego blat łazienkowy 120 dąb lancelot jest uniwersalnym elementem wyposażenia łazienki ?  

Kolor dąb lancelot jest bardzo modnym ale i praktycznym kolorem wykorzystywanym w meblarstwie. Standardowo dąb lancelot jest używany w stylistyce industrialnej postrzeganej jako styl minimalistyczny  z wykorzystaniem elementów przemysłowych ale również naturalnego drewna i kolorów zbliżonych do kolorów ziemi. Drewnopodobny element sprawia ,ze łazienka staje się bardziej przytulna i bliższa naszej naturze. 

Nie tylko w łazience.

Należy zwrócić uwagę ,że blat dąb lancelot w rozmiarze 120 znajduje również zastosowanie w pomieszczeniach pokojowych, w salonie  w garderobie i inne.  Często spotykamy obecnie aranżacje salonów, w których zamiast ciężkich komód wiesza się półki wsparte na wspornikach, które nadają pomieszczeniu lekkości a jednocześnie zapewniają funkcjonalność. Gruby blat 36 mm gwarantuje wytrzymałość i pozwala na umieszczenie cięższych przedmiotów. 

Jak dobrze wykorzystać funkcjonalność blatu ?

Blat nie ma wyciętych otworów więc uniwersalny to jego kolejny atut. Sami decydujemy o tym gdzie chcemy posadowić umywalkę czy zamontować baterię.  Ze względu na duży wymiar 120 cm możemy zamontować jedną lub dwie duże umywalki nablatowe. Pięknie prezentuje się zestaw trzech półek zamontowanych jedna pod drugą. Pomysłów jest wiele a solidne blaty 120 w kolorze dębu z widocznymi słojami drewna z pewnością pomogą nam zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt.  

Przykładowe zastosowanie.

Na zdjęciu prezentujemy przykładowe zastosowanie blatu w zestawie razem z szafkami pod umywalkę oraz wspornikami. Zestawy szafek i blatu można zakupić na naszych pozostałych aukcjach. Zdjęcia wykonano w naszym studiu z wykorzystaniem naszych produktów meblowych. 

Eksploatacja i czyszczenie.

Wystarczy wilgotny lub suchy ręcznik lub ściereczka aby utrzymać blat w należytej czystości. Nie używaj środków ściernych i nie musisz kupować drogich specjalistycznych środków do czyszczenia. Pamiętaj aby zawsze pozostawić blat suchym, będzie wtedy służył długo i zawsze będzie estetyczny. 

Kolor: dąb lancelot matowy. 

Okleina wodoodporna dookoła blatu w kolorze blatu.

Wymiary blatu:

  1. długość 1205 mm 
  2. szerokość 405 mm 
  3. wysokość 36 mm 

Specyfikacja


Rozmiar
rozmiar 120 cm

Losowe produkty

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)