Kolekcja mebli łazienkowych MERIDA 60 LOFT

Kolekcja MERIDA 60 LOFT to...

Kolekcja Merida 60 Loft to wyjątkowa seria mebli łazienkowych dostępnych w naszym sklepie internetowym, zaprojektowanych specjalnie z myślą o zastosowaniu w nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach w stylu industrialnym. Wyposażenie z tej linii doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i większych wnętrzach. Meble z serii Merida wyróżniają się niepowtarzalnym designem, a także dużą funkcjonalnością.

Jakie zalety posiada kolekcja mebli łazienkowych Merida 60 Loft?

Kolekcja mebli łazienkowych Merida 60 Loft obejmuje modele o modułowej budowie. W praktyce oznacza to, że jej poszczególne elementy można ze sobą dowolnie zestawiać. W serii tej występują szafki o różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniowych, co znacząco zwiększa możliwości aranżacyjne oraz ułatwia dopasowanie elementów wyposażenia do układu, wystroju oraz parametrów łazienki.

MERIDA 60 LOFT

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat biały lakier

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat biały lakier

626,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat czarny

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat czarny

626,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat dąb lancelot

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, blat dąb lancelot

626,00 PLN
Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, umywalka ceramiczna

MERIDA 60 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa loft Merida dąb lancelot, umywalka ceramiczna

731,00 PLN

Atrakcyjny design i wysoka funkcjonalność

Meble z tej wyjątkowej kolekcji charakteryzują się naturalnym kolorem drewna, który zwraca uwagę dobrą widocznością sęków i słojów typowych dla tego materiału. Powierzchnia tych szafek doskonale imituje strukturę dębu. Z tak zaprojektowaną płytą meblową efektownie współgrają dodatki i akcesoria w kolorze czarnym. Tak solidnie wykonane uchwyty metalowe mają niemałe walory estetyczne. Ich konstrukcja jest odpowiednio długa i dwupunktowa, co ułatwia korzystanie z szuflad nawet mokrymi dłońmi. Dużą trwałość koloru tych elementów zapewnia wysoka jakość zastosowanych materiałów.

Praktyczność i wygoda użytkowania

Oferowane przez nas szafki z tej kolekcji to modele wiszące, które przeznaczone są do bezpośredniego zamocowania na ścianie. Taki system montażu daje możliwość uzyskania dodatkowego miejsca pod meblem. Pod szafką umieścić można wieszak na ręczniki, kosz na bieliznę lub inny element wyposażenia. Dodatkową zaletą pozostaje wygoda utrzymywania pomieszczenia w czystości ze względu na bezpośredni dostęp do posadzki. Poszczególne szafki z serii wyposażane są w jedną szufladę, która wyróżnia się innowacyjnym systemem mocowania. Ze względu na samoistne domykanie i cichą pracę takie rozwiązanie zapewnia wysoki komfort użytkowania na co dzień. Szuflada dysponuje wyciętym otworem na syfon, a także praktycznymi przegródkami do przechowywania drobiazgów i akcesoriów.

Duża uniwersalność

Zestaw z tej serii może się składać z samej szafki bądź też zawierać również umywalkę ceramiczną lub konglomeratową. W tym drugim przypadku armatura wykonana jest z mieszaniny rozdrobnionych kamieni naturalnych oraz spełniającej funkcję spoiwa żywicy poliestrowej. Umywalka wyprodukowana z konglomeratu wyróżnia się estetycznie wyprofilowanymi obłościami, a także idealnie prostymi liniami. Nasze zestawy są łatwe do utrzymania w czystości, a także niezwykle komfortowe w użytkowaniu.

Zróżnicowany wybór

W zależności od potrzeb oferujemy do wyboru tradycyjny model lub nowoczesny wariant o grubym rancie i estetycznych kształtach boków. Naturalna gama kolorystyczna tych mebli pozwala na swobodne dopasowywanie ich do stylistyki łazienki. Poszczególne szafki dostępne są w wariancie z blatem czarnym, białym lub w kolorze dębu lancelot. Niemałą zaletą pozostaje łatwość ich transportu ze względu na odpowiednio przystosowaną konstrukcję. Meble te są jednocześnie łatwe i szybkie w montażu, ponieważ do każdego zestawu dołączamy intuicyjną oraz czytelną instrukcję.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)