Kolekcja mebli łazienkowych VITORIA 80

Kolekcja VITORIA 80 to...

 seria mebli stojących na regulowanych nóżkach.

Szafki umywalkowe oraz z blatem w wersji stojącej cieszą się dużą popularnością ze względu na łatwość montażu i dopasowania do wielu aranżacji w pomieszczeniach łazienkowych. Mebel o takiej konstrukcji sprawdzi się w każdej łazience, ponieważ posiada budowę wolnostojącą a ze względu na brak konieczności montażu na ścianie jego instalacja jest prosta i szybka. 

Atutem serii szafek łazienkowych z serii VITORIA80 jest wybór kolorów, rodzajów szafek : z blatem lub z umywalką . Tutaj przede wszystkim stawiamy na jakość: gruba płyta meblowa lakierowana na wysoki połysk lub laminowana według najnowszych metod, metalowe, ergonomiczne uchwyty, aluminiowe, regulowane nóżki, zawiasy z funkcją cichego domykania oraz regulacją na wielu poziomach i wiele innych. 

Charakterystyczną cechą serii meblowej VITORIA80 jest duża funkcjonalność szafek: dodatkowa regulowana półka, wzmocniony blat, ergonomiczne misy umywalek czy łatwość w utrzymaniu czystości dzięki zastosowaniu gładkiej powierzchni i wiele innych. 

 

VITORIA 80

Dlaczego jakość jest tak ważna ?

Zdecydowanie możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania i zastosowanych materiałów oraz akcesoriów. Gruby blat lub wysokiej jakości umywalka. Płyta meblowa tylko z polskich fabryk w grubości 18 mm. Laminat dąb lancelot o podwyższonej trwałości , dodatkowo zabezpieczony okleiną PCV, blat w grubości 36 mm oklejony grubą, wodoodporną okleiną PCV. Zawiasy z funkcją samodomykania i cichego zamykania. Dodatkowa funkcja klik, która umożliwia szybki demontaż drzwi. Troje drzwi osadzonych na metalowych zawiasach fi 35. Nóżki czarne, metalowe z funkcją regulacji poziomu. Jeżeli uchwyty to tylko metalowe w czarnym kolorze idealnie dobranym do stylu loftowego gdzie kolory czarny i brązowy przeplatają się ze sobą tworząc ciekawe połączenia barw. 

Seria VITORIA 80 oferuje szafki z blatem lub z umywalką. W zestawach  z blatem do wyboru mamy trzy kolory blatów: biały lakier, czarny lakier oraz dąb lancelot. Blaty są grube i wytrzymałe idealnie nadają się pod montaż umywalki stawianej na blat . 

Szafki z umywalką to wybór pomiędzy umywalką ceramiczną i z konglomeratu. Umywalki cechuje ergonomiczna misa i wysoka jakość wykończenia. Dodatkowo umywalki mają miejsce odkładcze na drobne akcesoria łazienkowe. 

Rozmiar 80 to jeden z najbardziej popularnych rozmiarów w przestrzeniach łazienkowych. W niedużej łazience wypełni nam przestrzeń doskonale organizując i pomagając w utrzymaniu porządku wśród licznych przedmiotów przechowywyanych w łazience. W większym pomieszczeniu daje możliwość modułowego zestawiania i jednocześnie stanie się jej ozdobą eksponując czarne dodatki na tle dębowego koloru szafki i jednolitego koloru płytek łazienkowych. 

 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)