Kolekcja mebli łazienkowych SYCYLIA Z BLATEM

Kolekcja SYCYLIA Z BLATEM to...

Kolekcja mebli łazienkowych SYCYLIA Z BLATEM jest dedykowana do nowoczesnych wnętrz łazienkowych. Charakterystyczną cechą serii meblowej jest konstrukcja mebla wiszącego z szufladami w połączeniu z blatem pod umywalkę stawianą na blacie. Umywalki nablatowe idealnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach łazienki, w których chcemy aby zestaw meblowy został ładnie wyeksponowany. Umywalki stawiane na blacie mają dodatkową funkcjonalność: pozwalają odzyskać więcej miejsca na powierzchni blatu roboczego, mają zdecydowanie większą i głębszą misę niż umywalki meblowe. Do umywalki nablatowej możemy dobrać piękną wysoką armaturę stojącą na blacie, która będzie dodatkową ozdobą naszego pomieszczenia. Ze względu na duży wybór umywalek nablatowych mamy możliwość popuszczenia wodzy fantazji i wyboru dowolnego koloru oraz kształtu co w przypadku umywalek meblowych nie jest możliwe. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zestawy z blatem jak i gotowe zestawy szafki z blatem i z umywalką . 

 

SYCYLIA Z BLATEM

Kolekcja mebli łazienkowych z blatem Sycylia to stylowy i praktyczny wybór

Kolekcja mebli łazienkowych z blatem Sycylia została przygotowana w nowoczesnym, ale przy tym dość ponadczasowym stylu. Dzięki temu z pewnością dobrze sprawdzi się w różnych koncepcjach aranżacyjnych, nie tylko tych współczesnych. Dobór zestawów do konkretnych przestrzeni jest ułatwiony w związku z szeroką gamą kolorystyczną w jakiej dostępne są poszczególne elementy. Poza klasycznym białym lub czarnym lakierem dostępny jest modny popiel, a także grafit, dąb królewski czy dąb palermo ciemny. Taki przegląd stylowych wariantów pozwala skorzystać z tej kolekcji niemalże w dowolnych stylach dekoratorskich.

Funkcjonalne modele wiszące

Ważną propozycją z tej kolekcji są uniwersalne szafki z blatem, które mogą być wykorzystane samodzielnie lub z proponowanymi umywalkami. W tej drugiej opcji można uzyskać wygodny i przemyślany dostęp do umywalki wraz z dodatkową przestrzenią na blacie roboczym, co pozwala na trzymanie tam części akcesoriów łazienkowych czy choćby ulubionych kosmetyków. Meble są wyposażone w dwie pojemne szuflady (w tej opcji w jednej z nich znajduje się miejsce na syfon). Posiadają one specjalnie dopasowane przegródki, które ułatwiają organizację i utrzymanie łazienki w schludnej formie. Szuflady przygotowano w systemie cichego zamykania, co zwiększa dodatkowo komfort użytkowy. Szafki są wiszące, dzięki czemu można łatwiej zadbać o czystość oraz wykorzystać dodatkową przestrzeń pod meblem. Takie rozwiązanie pozwala przy okazji na zamontowanie szafki na dogodnej, dopasowanej do wzrostu użytkowników wysokości oraz zestawić je modułowo w dopasowany koncepcyjnie zestaw.

Dodatkowe elementy

W ramach tej kolekcji poza szafkami z blatem oferujemy również inne praktyczne elementy. Jest to choćby sporych rozmiarów prostokątne lustro, które można umieścić ponad wspomnianą szafką. Inną z propozycji są wysokie słupki wiszące, które są bardzo praktyczne, zajmując niewiele szerokości ściany, podczas gdy gwarantują dużą pojemność pod kątem trzymania tam różnych akcesoriów czy środków czyszczących. Zaproponowaliśmy też dolne i górne szafki wiszące boczne, które można dopasować do zestawu w różnej liczbie. Wybierając szafkę z blatem i umywalką oraz umieszczając nad nią lustro, można zdecydować się następnie na umieszczenie po boku praktycznego słupka, a po drugiej stronie umieścić modele boczne, tworząc tym samym stylowo wyglądający i praktyczny komplet, który będzie dopasowany w pełni do warunków i możliwości jakie stwarza dane pomieszczenie. Zależnie od rozmiarów łazienki możesz zwiększyć lub zmniejszyć liczbę wybranych elementów, wykorzystując tym samym całkowicie dostępną powierzchnię, nie wywołując jednak przy tym efektu przesytu i nie przejmując się tym czy poszczególne meble będą do siebie pasowały - te dostępne w ramach tej kolekcji tworzą spójną, nowoczesną całość.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)