Kolekcja mebli łazienkowych LUGO, ALTEA

Kolekcja LUGO, ALTEA to...

Kolekcja szafek łazienkowych z umywalką Altea to wyjątkowa seria, która zawiera kompletne zestawy mebli przeznaczonych dla niewielkich pomieszczeń. W linii tej oferujemy funkcjonalne i estetyczne produkty, pozwalające na praktyczne i stylowe zaaranżowanie przestrzeni. W kolekcji tej występują modele stojące o różnej kolorystyce, co ułatwia dopasowanie ich do estetyki wnętrza.

Jakie zalety posiada kolekcja szafek łazienkowych z umywalką Altea?

Kolekcja szafek łazienkowych z umywalką Altea łączy w sobie ponadczasową stylistykę z ergonomicznością i wygodą obsługi. Każdy mebel z tej serii posiada drzwiczki, ruchomą półkę czy regulowane aluminiowe nóżki, co zapewnia bezproblemową dostępność i komfortowe użytkowanie. Szafka pozwala na łatwe sprzątanie powierzchni nad posadzką, a także nie utrudnia instalacji armatury. W zestawie znajduje się umywalka o optymalnych wymiarach, której duża misa znacząco podnosi komfort na co dzień. Do oferowanych kompletów pasują dowolne baterie i syfony, dzięki czemu dobór akcesoriów nie stanowi żadnego problemu. W serii Altea proponujemy gotowe zestawy, co dodatkowo usprawnia proces wyposażania łazienki.

LUGO, ALTEA

Szafka z umywalką Altea 50 biała

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką Altea 50 biała

438,00 PLN
Szafka z umywalką Altea 50 dąb lancelot

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką Altea 50 dąb lancelot

427,00 PLN
tania solidna szafka 50

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką Altea 50 grafit

427,00 PLN
biała szafka pod umywalkę 40

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką 40 50 lub 60 stojąca Biała

od 339,00 PLN
Szafka z umywalką 40 lub 50 stojąca Grafit

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka z umywalką 40 lub 50 stojąca Grafit

358,00 PLN
Wąska szafka do łazienki 40 biała

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Wąska szafka do łazienki 40 biała

321,00 PLN
Wąska szafka do łazienki 40 grafitowa

LUGO, ALTEA - KOLEKCJA MEBLI

Wąska szafka do łazienki 40 grafitowa

359,00 PLN

Wyjątkowa stylistyka

Nasza kolekcja Altea zwraca uwagę wyjątkową stylistyką szafek, która jest prosta i zarazem dekoracyjna. Istotny wpływ na walory estetyczne tych mebli ma ich kolorystyka. W naszym sklepie proponujemy modele utrzymane w odcieniach bieli, grafitu czy dębu lancelot. Poszczególne szafki z tej kolekcji występują też w kilku wariantach rozmiarowych, co dodatkowo ułatwia wpasowanie ich w aranżację, metraż i układ łazienki. Do najmniejszych pomieszczeń polecamy modele o szerokości 40 cm, ponieważ są wyjątkowo kompaktowe i łatwe w ustawieniu. Rozwiązaniem bardziej uniwersalnym są szafki 50 cm, które mimo wciąż niewielkich gabarytów zapewniają sporo możliwości aranżacyjnych. W przypadku dostępności większej przestrzeni w łazience, proponujemy modele z serii Altea o szerokości 60 cm. Szafki te są większe i bardziej pojemne, a przy tym wyjątkowo ergonomiczne.

Wysoka funkcjonalność

Szafki z tej kolekcji są niewielkie, ale przy tym ustawne, pojemne i funkcjonalne. Ich konstrukcja bazuje na standardowych nóżkach meblowych, co zapewnia łatwy dostęp do posadzki i bezproblemowe sprzątanie. Do ich produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały metalowe, a kolor aluminium optymalnie koresponduje z wyglądem uchwytu. Drzwi szafki pracują wydajnie i cicho, zapewniając błyskawiczny dostęp do wewnętrznej przestrzeni. Oferowane modele z kolekcji Altea dysponują też licznymi udogodnieniami, takimi jak ruchoma półka. Po jej wyciągnięciu możesz uzyskać dodatkowe miejsce na niezbędne akcesoria.

Praktyczna i dopasowana umywalka

Do charakterystycznych elementów mebli z serii Altea należy dołączona do zestawu umywalka. Ze względu na odpowiednio dopasowane gabaryty, zapewnia ona wyjątkowy komfort obsługi. Misa jest wystarczająco szeroka, aby umożliwić wygodne mycie dłoni i wykonywanie innych czynności bez ryzyka rozchlapywania wody na boki. Wybór takiego kompletu daje pewność, że oba elementy będą do siebie idealnie dopasowane. Umywalka została wykonana w klasycznej technologii ceramicznej, co wiąże się z licznymi zaletami. Misy obecne w naszych zestawach są odporne na zarysowania i łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym nie wymagają stosowania żadnych specjalistycznych środków myjących. Obecność otworu na baterię łazienkową znacząco ułatwia dobór odpowiedniej armatury. Z umywalkami tymi współpracują praktycznie dowolne baterie i syfony.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)