Kolekcja mebli łazienkowych GIRONA 120 BIAŁA

Kolekcja GIRONA 120 BIAŁA to...

Kolekcja mebli łazienkowych GIRONA 120 BIAŁA to seria dużych często podwójnych zestawów meblowych dedykowanych do większych łazienek. Jeżeli lubimy swobodę podczas mycia zębów lub golenia albo wykonujemy te czynności z innym domownikiem w tym samym czasie przy jednym lustrze to seria meblowa GIRONA 120 będzie dla nas idealna. Wymiar 120 cm jest optymalny i zapewnia możliwość zestawienia podwójnych szafek, na które możemy położyć umywalkę z dwiema głębokimi misami. GIRONA 120 to seria mebli wiszących z czterema komfortowymi szufladami. Meble podwieszane zajmują mało miejsca a gwarantują wysoki komfort użytkowania. Do najpopularniejszych szafek należą te z umywalką podwójną , która przykrywa powierzchnię szafek udostępniając dodatkowy fragment blatu roboczego. Jakkolwiek dużym powodzeniem cieszą się szafki z blatem roboczym, które mogą pełnić podwójna funkcję : szafki samodzielnej jako komody lub szafki z blatem pod umywalki nablatowe tak modne ostatnio. Szafki z blatem można skonfigurować na kilka różnych sposobów : bez umywalki tylko z blatem roboczym, z jedną umywalką lub z dwiema umywalkami . Wybór umywalek stawianych na blat jest dzisiaj wyjątkowo duży, producenci armatury prześcigają się w wymiarach, kolorach oraz wzorach armatury łazienkowej . Natomiast wybór kolorów szafek i akcesoriów daje nam dodatkową możliwość zaplanowania dowolnej aranżacji według naszych najbardziej wyszukanych projektów. 

GIRONA 120 BIAŁA

GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z blatem 3 kolory

GIRONA 120 BIAŁA - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z blatem 3 kolory

1 571,00 PLN
GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z blatem 3 kolory srebrny uchwyt

GIRONA 120 BIAŁA - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z blatem 3 kolory srebrny uchwyt

1 571,00 PLN
GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z umywalką glamour

GIRONA 120 BIAŁA - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z umywalką glamour

2 286,00 PLN
GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z umywalką,srebrny uchwyt

GIRONA 120 BIAŁA - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 biała z umywalką,srebrny uchwyt

2 286,00 PLN

Meble modne, eleganckie i funkcjonalne a przy tym chwalone za wysoką jakość . Taka właśnie jest seria mebli GIRONA 120. Oferta obejmuje zestawy z blatem w trzech kolorach do wyboru lub umywalką z konglomeratu z dwiema misami. Funkcjonalność szafki wiszącej jest niezaprzeczalna, możliwość powieszenia szafki to komfort wyboru wysokości i dopasowania do wzrostu użytkowników , odzyskanie miejsca pod szafkami i dostępność miejsc podczas sprzątania łazienki. Mając taką swobodę utrzymanie czystości w łazience jest łatwe i zajmuje mało czasu. 

Funkcjonalność serii GIRONA 120 podkreśla konstrukcja mebla, który składa się z dwóch jednakowych szafek tworząc razem cztery szuflady. Dzięki czemu łatwo uporządkujemy przedmioty w łazience, których dużo i są różnych rozmiarów. Dwie górne szuflady mają przestrzeń na syfon oraz praktyczne przegrody na szczoteczkę do zębów lub przybory do golenia, dolne szuflady są pojemne i pomogą nam w uporządkowaniu ręczników, suszarki lub innych podobnych przedmiotów. Wszystkie szuflady są oparte na nowoczesnych systemach jezdnych z pełnym wysuwem i dodatkową funkcją szybkiego demontażu i montażu . Zamykają się cichutko a w ostatniej fazie domykania robią to samoczynnie.  Ozdobą szuflad są eleganckie, metalowe uchwyty w kolorze czarnym lub złotym w zależności od naszych upodobań. Ergonomia uchwytów meblowych stawia przed nami jako producentem duże wyzwanie: przecież szafki w łazience są jednymi z częściej używanymi w całym domu. Dlatego piękny i elegancki kształt to nie wszystko co powinna posiadać szafka łazienkowa, ważne aby wygodnie i bezpiecznie zamknąć i otworzyć nasze szafki nawet mokrą ręką. 

Kolor szafek łazienkowych to śnieżnobiała biel.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)