Kolekcja mebli łazienkowych MERIDA 80 LOFT

Kolekcja MERIDA 80 LOFT to...

MERIDA 80 LOFT to kolekcja mebli łazienkowych w stylu industrialnym. Przygotowaliśmy ją z myślą o nowoczesnej formie łazienki, gdzie króluje elegancja i upodobanie do prostych rozwiązań. Proste rozwiązania są dla nas wyzwaniem, ponieważ połączyliśmy je z funkcjonalnością i postawiliśmy wysoką poprzeczkę dla jakości. Wysokogatunkowa płyta, uchwyty z dużą zawartością metalu, nowoczesne systemy jezdne to tylko niektóre z elementów poświadczających wysoką jakość produktu. 

Dlaczego rozmiar 80 w kolekcji mebli łazienkowych MERIDA 80 LOFT jest tak funkcjonalny  ?

Szafki z kolekcji mebli łazienkowych Merida 80 Loft mają szerokość 80 cm, która jeszcze mieści się w mniejszych i średnich pomieszczeniach ze względu na niewielką wysokość, ale już daje nam duże poczucie swobody i komfortu. Mając do dyspozycji tak funkcjonalną szufladę o szerokości 80 cm, uporządkujemy wszystkie drobne akcesoria, a nawet te większe przedmioty jak: golarkę, suszarkę i inne. Przy umywalce o szerokości 80 cm staną swobodnie nawet dwie osoby, a jednocześnie mamy do dyspozycji dużo miejsca na pastę, szczoteczkę lub inne niezbędne drobiazgi. Kolor dębowy idealnie wpisuje się w wystrój loftowy lub skandynawski, a czarne dodatki dają dużą możliwość aranżacji.

MERIDA 80 LOFT

Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat biały lakier

MERIDA 80 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat biały lakier

700,00 PLN
Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat czarny lakier

MERIDA 80 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat czarny lakier

700,00 PLN
Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat dąb lancelot

MERIDA 80 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, blat dąb lancelot

700,00 PLN
Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, umywalka

MERIDA 80 LOFT - KOLEKCJA MEBLI

Szafka łazienkowa Merida 80 dąb lancelot, umywalka

od 848,00 PLN

Praktyczne? 

Kolekcja MERIDA jest wisząca, więc nie zajmuje miejsca na podłodze, pozwalając na swobodne jej umycie lub wykorzystanie na ustawienie innych przedmiotów.  Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania na dowolnej wysokości, więc swobodnie dopasujemy się do uwarunkowań technicznych w naszej łazience. Potrzebujemy większą zabudowę? Nie ma problemu — szafki MERIDA są modułowe, więc możemy je  swobodnie zestawiać i tworzyć zestawy o dowolnych szerokościach.

Wysoka jakość? 

Płyta meblowa o wysokiej jakości w kolorze dębu lub lakierowana na wysoki połysk, lakierowane są również elementy dolne, niewidoczne na pierwszy rzut oka, ale dzięki takiemu wykończeniu możemy szafkę zamontować wyżej niż standardowo, a dodatkowo jest to kolejne zabezpieczenie przed warunkami panującymi w łazience. Wszystkie krawędzie w korpusie i frontach są wykończone okleiną PCV odporną na wilgoć. Zamontowaliśmy nowoczesny system prowadnic z funkcją spowolnienia zamykania oraz z dodatkową możliwością szybkiego demontażu — bardzo praktycznego podczas wykonywania podłączeń hydraulicznych. Nasi dostawcy bardzo dokładnie sprawdzają jakość uchwytu, który ma dużą zawartość metalu i jest odpowiednio galwanizowany. Jego ergonomiczny kształt zawsze testujemy najpierw sami, czy na pewno będzie praktyczny.

Kolorowo? 

Każdy z nas lubi mieć swoją łazienkę tylko dla siebie, dlatego tak dobrze się w niej czujemy, kiedy projektujemy ją według własnych upodobań. Dajemy szeroki wachlarz doboru kolorów: dąb lancelot możemy połączyć z bielą lub czernią. A może inny kolor uchwytu? Inny rodzaj umywalki? Zapraszamy na nasze aukcje. 

Wszystkie nasze produkty są dostępne na magazynie "od ręki".

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)