Kolekcja mebli łazienkowych SYCYLIA II

Kolekcja SYCYLIA II to...

Zestawy łazienkowe z serii SYCYLIA II zawierają szafkę wiszącą z dwiema szufladami w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej wraz z ceramiczną umywalką. Eleganckie i funkcjonalne meble z serii SYCYLIA wraz z umywalką to seria mebli dedykowanych do zawieszenia na ścianie w dogodny sposób dla Użytkownika. Meble wiszące są praktyczne ze względu na dużą swobodę w montażu: wysokość oraz miejsce montażu jest dobrane do możliwości technicznych pomieszczenia i zaplanowanego projektu technicznego. Odzyskane miejsce pod szafką możemy przeznaczyć dla innych elementów wyposażenia naszej łazienki. 

Stylistka serii meblowej SYCYLIA II idealnie wpasowuje się w nowoczesny design projektu łazienkowego, który możemy powiązać ze stylem klasycznym, współczesnym, minimalistycznym oraz skandynawskim. Funkcjonalność szafek przejawia się przede wszystkim w praktycznym rozwiązaniu: dwóch szuflad z podziałami na osobne przegrody aby jeszcze lepiej zaplanować i zorganizować przechowywanie akcesoriów łazienkowych oraz na zamontowaniu uniwersalnej i praktycznej umywalki z ergonomiczną misą. Wymiary szafki pod umywalkę zostały tak dobrane aby z łatwością zmieściła się w niedużej łazience, dlatego na podstawie analizy najpopularniejszych projektów łazienkowych oszacowano ,że głębokość 40 cm jest najbardziej optymalna. Pozwala na zainstalowanie szafki w małej łazience i swobodę z korzystania z armatury łazienkowej. 

Bogactwo kolorów i szeroka gama rozmiarowa serii SYCYLIA II sprawią, że wśród tej kolekcji każdy znajdzie szafkę, która idealnie będzie pasować do projektu jego łazienki a jakość wykonania i długa żywotność mile zaskoczą użytkownika. 

SYCYLIA II

Prosta i klasyczna kolekcja mebli łazienkowych Sycylia II

Kolekcja mebli łazienkowych Sycylia II to zestaw mebli wiszących, które gwarantują sporo zalet związanych z taką formą montażu. Dzięki temu wyposażenie można umieścić na wysokości odpowiedniej dla użytkowników oraz dopasowanej pod kątem parametrów samego pomieszczenia. Sam obszar pod meblami pozostaje z kolei pusty, więc można go wykorzystać, a przestrzeń nie będzie przy tym sprawiała problemów w zakresie jej czyszczenia, co bywa kłopotliwe jeżeli chodzi o niektóre zestawy typowo stojące.

Jakie elementy są dostępne?

Centralnym elementem kolekcji jest standardowa szafka wisząca z umieszczoną na niej, wysokiej jakości umywalką ceramiczną. Kształt misy jest wygodny i stylowy, a całość wzmocniona względem zarysowań i przebarwień, więc będzie można z niej korzystać długimi latami. W szafce znajdują się dwie szuflady, z czego w górnej uwzględniono miejsce na syfon oraz dwie przegródki. Zastosowane prowadnice zapewniają pełen wysuw, więc szafka jest pojemna, a wnętrze łatwo dostępne. Spowalniacze zamykania zapobiegają trzaskaniu szufladami i zwiększają tym samym komfort użytkowników. Szafki dostępne są w trzech wariantach jeżeli chodzi o wymiary szerokości: 50, 60 lub 80 cm. W kolekcji uwzględniono lustro ze wzmocnioną odpornością na wilgoć, które można też zawiesić dowolnie w pionie lub w poziomie. Uzupełnieniem kolekcji są dodatkowe meble, które umożliwiają komfortowe i dyskretne przechowywanie akcesoriów łazienkowych. Dostępny jest wysoki słupek oraz szafki w wydaniu dolnym oraz górnym. Meble te posiadają praktyczne półki, które ułatwiają organizację i zachowanie porządku. Co ważne, elementy z tej serii można zestawiać w dowolny sposób, dobierając je dzięki temu pod kątem własnych potrzeb i rozmiarów samej łazienki.

Czym się charakteryzuje?

Motywem przewodnim kolekcji jest uwydatnienie faktu, że często piękno tkwi w prostocie. Zestaw jest zatem gustowny i charakteryzuje się pewną niewymuszoną elegancją, którą podkreśla brak zbędnych ozdobników. Całość uzupełnia wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów. Taka tradycyjna forma sprawia, że kolekcja dobrze odnajdzie się w klasycznych wnętrzach, lecz równie dobrze sprawdza się w nowocześnie urządzonych łazienkach.

W różnych kolorach

Kwestie aranżacyjne ułatwia znacząco fakt, że kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Dobór elementów i barw jest przy tym dowolny, więc można zestawiać je zgodnie ze swoją wizją i stylem, w jakim urządzono łazienkę. Dobrana w zestawie umywalka z pewnością będzie pasować do całej armatury w łazience. Meble mogą być przygotowane w kolorze dębu królewskiego lub ciemnego dębu palermo, ale oprócz tego dostępne są warianty czarne, białe, grafitowe czy z lakierem w kolorze popiel, który jest obecnie bardzo modny i świetnie wpasowuje się w nowocześnie zaaranżowane łazienki. Duży wybór opcji pozwala jednak na sięgnięcie po tę kolekcję przy wielu różnych stylach dekoratorskich.

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)