Kolekcja mebli łazienkowych GRANADA

Kolekcja GRANADA to...

Kolekcja mebli łazienkowych Granada jest wyjątkową serią dedykowaną przede wszystkim do mniejszych pomieszczeń. Wiszące szafki o niewielkich rozmiarach z praktyczną szufladą występują w kilku wariantach: z umywalką meblową, z blatem lub z blatem i umywalką stawianą na blat. Niewielkie rozmiary szafki pozwalają na odzyskanie dodatkowej powierzchni pod szafką, jednocześnie ułatwiając utrzymanie czystości. Mała ale kompaktowa, szuflada to idealne rozwiązanie na uporządkowanie łazienkowych drobiazgów, wygodna i komfortowa w użytkowaniu dzięki zastosowaniu elementów wysokiej jakości, ciche domykanie to tylko jeden z nich. Ozdobą szafki są metalowe solidne uchwyty, które gwarantują trwałość koloru i samego materiału. Kilka wariantów serii GRANADA pozwala na większą fantazję w łazience a szeroki wybór rozmiarów i kilka kolorów do wyboru umożliwia pełne zagospodarowanie całej wolnej przestrzeni. 

Wszystkie elementy z tej kolekcji są dostępne w 24H

GRANADA

Funkcjonalność: 

Seria GRANADA to seria mebli wiszących, których zaletą jest możliwość zamontowania na ścianie co pozwala na odzyskanie miejsca pod szafką na inne akcesoria łazienkowe jak kosz na pranie, schodki dla dzieci lub miednicę. Wieszając szafkę na ścianie sami decydujemy o wysokości jej montażu dopasowując się do potrzeb Użytkownika. Łazienkowa seria mebli GRANADA to mebel składający się z szuflady. To praktyczne rozwiązanie pozwala na uporządkowanie swoich przedmiotów i łatwy dostęp do jej wnętrza. Niewielkie rozmiary szafki są dedykowane do niedużych pomieszczeń więc z szafka znajdzie swoje miejsce i będzie dobrze służyć nawet w malutkiej łazience. 

Możliwość wyboru:

Modułowość serii GRANADA to jedna z największych jej zalet a wybór wśród kilku wariantów to szansa na dobranie odpowiedniej wersji zgodnej z projektem lub potrzebami Użytkownika. Szafki w serii występują od szerokości 50 cm poprzez 60 cm do 80 cm, wszystkie są w tej samej głębokości 40 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy je swobodnie zestawiać ze sobą uzyskując szerokość 100 cm , 120 cm , 140 cm lub 160 cm . W ofercie mamy kilka dostępnych kolorów ale zestawiać modułowo można ten sam kolor lub dwa różne uzyskując w ten sposób ciekawe projekty aranżacyjne i tworząc nowoczesne zestawienia kolorystyczne. 

Do wyboru w zakresie wariantów mamy: szafkę z blatem, szafkę z blatem i umywalką stawianą na blat lub szafkę z umywalką meblową. Taka szeroka oferta sprawia , że na pewno znajdziemy dogodne rozwiązanie dla siebie. W szerokościach blatów mamy kilka propozycji dlatego możemy budować własne zestawy o długości 100 cm lub 120 cm wykorzystując jednocześnie jeden długi uniwersalny blat. 

Jakość i dobre rozwiązania konstrukcyjne: 

W parze z funkcjonalnością idzie wysoka jakość: szuflada jest oparta na nowoczesnych prowadnicach z pełnym wysuwem i cichym domykaniem aby jej użytkowanie było komfortowe dla wszystkich domowników. Uchwyt szafki jest ozdobą ale wykonaną z materiału o dużej zawartości metalu w kolorze aluminium. Tak dobra jakość wykonania daje przede wszystkim gwarancję trwałości koloru i pewności, że zawsze będzie wyglądał jak nowy. Każdy zewnętrzny element szafki jest zabezpieczony wodoodporną okleiną PCV aby zwiększyć jej trwałość w trudnych warunkach jakie często panują w łazienkach. Front szafki jest pokryty odpowiednią folią o błyszczącej strukturze aby ułatwić czyszczenie szafki i utrzymać ją w należytej czystości. Wewnątrz szafki znajdziemy miejsce na syfon i praktyczne podziały na przechowywanie drobnych akcesoriów łazienkowych. Blaty łazienkowe są wykonane w grubości 3,6 cm tak aby dał nam gwarancję trwałości i odpowiednią wytrzymałość gdy postawimy na nim umywalkę.

Szafki są meblami do samodzielnego montażu dzięki temu łatwo je transportować i wnieść do ciasnej łazienki.  

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)