Szafki łazienkowe stojące z umywalką

2023-01-08

Szafki łazienkowe stojące z umywalkąSzafki łazienkowe stojące z umywalką są obecnie wybierane coraz częściej. Taki zestaw zawiera funkcjonalny i praktyczny mebel z odpowiednio dopasowaną armaturą, co niweluje konieczność jej samodzielnego i kłopotliwego doboru. Szafka tego typu zwykle zajmuje w łazience centralne miejsce, dlatego musi być wygodna w użytkowaniu, wytrzymała oraz dopracowana pod względem stylistycznym. Modele stojące dysponują klasycznymi nóżkami, dzięki czemu są umieszczane bezpośrednio na podłodze.

Spis treści:
Jakie zastosowanie mają?
Możliwości wykorzystania
Estetyka i stylistyka
Nowoczesna konstrukcja
Dopasowanie do małej łazienki
Dopasowanie do średniej łazienki
Dopasowanie do dużej łazienki
Nasza oferta

Jakie zastosowanie mają nowoczesne szafki łazienkowe umywalkowe stojące?

Szafki łazienkowe umywalkowe stojące stanowią obecnie podstawę wyposażenia nowoczesnych domów i mieszkań, a bogatą ofertę takich mebli łazienkowych posiada sklep VEGA Jarosław Papliński. Ich zastosowanie jest bardzo istotne, ponieważ wzbogaca aranżację pomieszczenia i zwiększa wygodę wykonywania codziennych czynności. W szafce stojącej możesz łatwo przechowywać różne akcesoria czy kosmetyki, a umywalka umieszczona bezpośrednio na blacie znacząco podnosi komfort korzystania z łazienki. Meble w tym wariancie dysponują wykończeniem PCV, dzięki czemu pod wpływem kontaktu z wilgocią nie ulegają zjawisku korozji. Ich stylistyka jest spójna z szafkami bocznymi i słupkami również dostępnymi w naszym sklepie, co sprzyja tworzeniu estetycznej i harmonijnej aranżacji.

Możliwości wykorzystania

Nasze szafki stojące są bardzo pojemne, dzięki czemu z powodzeniem możesz przechowywać w nich szczoteczki i pasty do mycia zębów, akcesoria do golenia, kremy czy żele do mycia. Kosmetyki i akcesoria da się trzymać zarówno na blacie z umywalką, jak i na półce wewnątrz. W zależności od gabarytów szafki umywalkowej wybrany model może zapewniać mniej lub więcej miejsca na używane każdego dnia produkty. Na uwagę zasługują też warianty z opcjonalnym koszem, przeznaczonym do przechowywania bielizny, ręczników czy prania. W naszym sklepie znajdziesz wiele zróżnicowanych szafek stojących, które możesz wprowadzić do aranżacji swojego pomieszczania i nadać mu wyjątkowy charakter.

Estetyka i stylistyka

Szafki umywalkowe VEGA Jarosław Papliński zostały przez nas zaprojektowane w taki sposób, aby wpisywały się w aktualne trendy modowe i aranżacyjne. Zależenie od potrzeb w ofercie znajdziesz meble łazienkowe nawiązujące do eleganckiej klasyki czy też odważne, nowoczesne warianty. Poszczególne modele występują w licznych odsłonach kolorystycznych i wykończeniach, dzięki czemu mogą wprowadzić do łazienki zupełnie nową jakość. Nasze szafki są dostępne w wersjach o konstrukcji z umywalkami zarówno nablatowymi, jak i wbudowywanymi. Oba rozwiązania posiadają swoje zalety, dlatego dobór konkretnej odsłony powinien zależeć od indywidualnych potrzeb oraz parametrów samej łazienki.

Szuflady pod zlewem

Nowoczesna konstrukcja

Ze względu na konstrukcję stojącą szafki umywalkowe tego typu są umieszczane bezpośrednio na posadzce. Taka budowa nie utrudnia jednak sprzątania, ponieważ dno mebla oddzielone jest od podłogi czterema nóżkami i możesz uzyskać do niego łatwy dostęp podczas robienia porządków. Nasze szafki stojące są szybkie i proste w montażu, który da się przeprowadzić samodzielnie z wykorzystaniem dołączonej do każdego zestawu instrukcji. Meble te z powodzeniem możesz dopasować do łazienek o różnych parametrach technicznych, włącznie z dość niewielkimi wnętrzami. Szafki stojące bardzo dobrze pasują również do dużych pomieszczeń, które nie narzucają zbyt wielu ograniczeń pod względem aranżacji.

Szafki łazienkowe stojące z umywalką o wymiarze 60 cm czy 80 cm?

Szafki łazienkowe stojące 60 cm i 80 cm z umywalką posiadają średnie gabaryty, przez co są bardzo uniwersalne. W połączeniu z optymalną wysokością i głębokością takie meble wyjątkowo dobrze sprawdzają się w wielu łazienkach. Modele o tych gabarytach zapewniają przy tym optymalną pojemność wewnętrzną, co znacząco podnosi użytkowania pomieszczenia na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz również szafki znacznie węższe, takie jak warianty 40 cm i 50 cm. Meble te z powodzeniem pasują do małych łazienek, użytkowanych przez pary czy osoby mieszkające samodzielnie. Przy wyborze warto jednak zwrócić uwagę również na inne czynniki.

Dopasowanie do małej łazienki

W niedużych łazienkach trzeba zadbać o staranną i oszczędną aranżację. Takie pomieszczenia wymagają bardzo umiejętnego gospodarowania przestrzenią, dlatego przy wyborze mebla warto uważnie przemyśleć optymalną lokalizację. Szafka stojąca będzie wówczas wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem, a jedynym ograniczeniem jest dostępność instalacji wodnej. Nasze meble mogą podnieść wygodę korzystania z łazienki, a nawet zwiększyć poziom utrzymywania higieny w pomieszczeniu. Ze względu na odpowiednio wysoki rant umywalki uzyskać możesz optymalny komfort podczas mycia twarzy, czyszczenia zębów, golenia czy pielęgnacji. Niemałą zaletą pozostaje też ograniczenie rozchlapywania wody na podłogę. Wygodę użytkowania podnosi ponadto dodatkowa przestrzeń na akcesoria, kosmetyki i inne drobiazgi.

Dopasowanie do średniej łazienki

Szafki stojące o nieco większej szerokości sprawdzą się w łazienkach o średnim metrażu. W takich pomieszczeniach swoboda aranżacji jest stosunkowo duża, ze względu na bardziej przystępny układ i dostępność dodatkowego miejsca. Szafki umywalkowe dostępne w naszym sklepie VEGA Jarosław Papliński możesz łatwo wpasować w konkretne obszary, takie jak chociażby wnęki. Modele o większej szerokości sprawdzą się w domach i mieszkaniach rodzin z dziećmi, również ze względu na dostępność dodatkowej przestrzeni wewnątrz mebla.

Dopasowanie do dużej łazienki

W dużych łazienkach nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do gabarytów szafki stojącej. Dla takich wnętrz polecamy meble podwójne, które są wyposażone w dwie umywalki. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku, gdy z łazienki często musi korzystać wiele osób. Wybór szafki podwójnej niweluje problemy z codzienną kolejką, ponieważ pozwala na równoczesne wykonywanie porannej czy wieczornej higieny przez dwójkę domowników. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić czas, a zarazem zwiększa komfort korzystania z wyposażenia łazienki i dodatkowo podnosi jej funkcjonalność. Szafka podwójna jest bowiem w stanie pomieścić więcej rzeczy wewnątrz, co ma szczególne znaczenie przy problemach z segregacją poszczególnych akcesoriów i kosmetyków. Niemałą zaletą pozostaje wyjątkowa elegancja takiego rozwiązania. Podwójna szafka stojąca bardzo prestiżowo prezentuje się w dużym pomieszczeniu, gdzie wariant pojedynczy niedostatecznie wypełniałby przestrzeń.

Nasza oferta

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie VEGA Jarosław Papliński, gdzie oferujemy wysokiej jakości meble własnej produkcji. Poszczególne szafki powstają w nowoczesnym parku maszynowym, a sprawnie funkcjonujące zaplecze logistyczne i magazyny pozwalają nam na sprawną realizację zamówień i szybkie wysyłki towar. Prowadzimy działalność na rynku polskim i europejskim, stale poszerzając zasięgi i wprowadzając nowe udoskonalenia i usprawnienia. Nasze meble powstają z wysokiej klasy surowców, podobnie jak parowane z nimi umywalki. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z aktualną ofertą sklepu, gdzie znaleźć można również lustra i gotowe zestawy mebli.

Pozostałe artykuły z bloga


Szafka pod umywalkę na nóżkach

Szafka pod umywalkę na nóżkach

2022-04-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę na nóżkach to uniwersalny i praktyczny mebel, będący jednym z najchętniej wyb...

Zobacz

Szafki łazienkowe wiszące pod umywalkę

Szafki łazienkowe wiszące pod umywalkę

2022-10-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe wiszące pod umywalkę są praktycznym elementem wyposażenia, który pasuje do pomi...

Zobacz

Szafki do łazienek

Szafki do łazienek

2022-08-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki do łazienek są podstawowym wyposażeniem tego pomieszczenia. Za ich pomocą możesz zwiększyć...

Zobacz

Szafka łazienkowa podwieszana

Szafka łazienkowa podwieszana

2023-03-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa podwieszana doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o różnym stylu aranżacyjny...

Zobacz

Szafki stojące do łazienki

Szafki stojące do łazienki

2022-07-07

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki stojące są praktycznym elementem wyposażenia, bez którego trudno wyobrazić sobie wygodne u...

Zobacz

Aranżacje Łazienek – Pomysły z wykorzystaniem Mebli Łazienkowych

Aranżacje Łazienek – Pomysły z wykorzystaniem Mebli Łazienkowych

2019-09-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

W życiu każdego z nas przychodzi czas na zmiany. Niektóre z nich wiążą się z modyfikacjami wnętrz...

Zobacz

Szafki umywalkowe stojące

Szafki umywalkowe stojące

2023-06-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki umywalkowe stojące cieszą się niesłabnąca popularnością, co wynika z dużej funkcjonalności...

Zobacz

Szafka z blatem pod umywalkę

Szafka z blatem pod umywalkę

2022-08-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z blatem pod umywalkę jest nowoczesnym i praktycznym meblem do łazienki, który znacząco po...

Zobacz

Szafki podwieszane do łazienki

Szafki podwieszane do łazienki

2022-12-24

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki podwieszane do łazienki cieszą się coraz większą popularnością. Takie meble idealnie pasuj...

Zobacz

Szafki loftowe do łazienki

Szafki loftowe do łazienki

2023-11-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki loftowe do łazienki są wyjątkowo surowe i minimalistyczne, a przy tym estetyczne i unikato...

Zobacz

Meble do bardzo małej łazienki

Meble do bardzo małej łazienki

2023-03-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble do bardzo małej łazienki zawsze powinny być dobierane z dużą starannością i ostrożnością. N...

Zobacz

Umywalki z blatem i szafką

Umywalki z blatem i szafką

2023-01-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki z blatem i szafką są wyjątkowo praktycznym, gotowym zestawem wyposażenia do łazienki. Ta...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)