Zestaw mebli łazienkowych

2022-08-30

Zestaw mebli łazienkowychZestaw mebli łazienkowych to komplet różnych elementów wyposażenia, które spełniają określone funkcje w tym pomieszczeniu. Starannie dobrane i spójnie zestawione szafki mogą podnieść wygodę użytkowania wnętrza, a przy tym korzystnie wpłynąć na walory estetyczne. Aby zadbać o spójną aranżację łazienki oraz utrzymać w niej porządek, warto zdecydować się na taki zestaw oraz umiejętnie zagospodarować wszystkie jego elementy w przestrzeni.

Spis treści:
Co powinien w sobie zawierać i dlaczego warto go wybrać?
Wygoda użytkowania i swoboda aranżacji
Optymalne dopasowanie
Wysoka wytrzymałość
Stylistyka i wykończenie
Nasza oferta

Co powinien w sobie zawierać kompletny zestaw mebli łazienkowych z umywalką i dlaczego warto go wybrać?

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką zawiera nie tylko wszystkie niezbędne szafki, ale też armaturę. Taki komplet składa się z komponentów, które mogą w znacznym stopniu podnieść wygodę użytkowania łazienki. Na szczególną uwagę zasługują zestawy oferowane przez nasz sklep internetowy VEGA Jarosław Papliński. Ich głównym elementem są właśnie szafki umywalkowe, do których dopasowaliśmy odpowiednie szafki boczne. Gotowy komplet może zawierać szafki w wariancie stojącym lub wiszącym. Jako dopełnienie zestawu służy zaś specjalne lustro łazienkowe, dostosowane do pozostałych elementów stylistycznie i wymiarowo.

Wygoda użytkowania i swoboda aranżacji

Umiejętnie dopasowany zestaw mebli łazienkowych zapewnia duży komfort użytkowania i przechowywania różnych akcesoriów, a przy tym podkreśla aranżację pomieszczenia. Komplet taki przyczynia się też do utrzymania porządku we wnętrzu. Elementy naszych zestawów da się modyfikować, np. dodając lub odejmując poszczególne meble. W ten sposób komplet łazienkowy może być kompleksowo spersonalizowany, a tym samym dostosowany do indywidualnych preferencji. Zestawy meblowe VEGA Jarosław Papliński zawierają produkty wykonane z wysokojakościowych materiałów, które z powodzeniem nadają się do eksploatacji w łazience. Poszczególne kolekcje mebli wstępują w różnych wariantach wykończeniowych i kolorystycznych, w tym z matowymi lub lakierowanymi płytami. Meble te powstają w naszym własnym zakładzie.

Optymalne dopasowanie

Komplet łazienkowego wyposażenia z naszej oferty można dobrać w taki sposób, aby idealnie pasował do parametrów łazienki. Poszczególne elementy zestawów meblowych można na różne sposoby rozmieścić w przestrzeni, co pozostaje nie bez znaczenia dla względów praktycznych. Nasze meble mogą być dopasowane również pod kątem wysokości blatów czy pojemności szafek, a każdy z nich dostępny jest również osobno. W naszej ofercie znajdziesz różne szafki umywalkowe z solidnym blatem, które są wyjątkowo trwałe oraz odporne na oddziaływanie wilgoci panującej w łazience. Poszczególne komponenty każdego zestawu trzeba przede wszystkim dopasować pod względem wymiarowym, aby zapewnić komfort korzystania ze sprzętów. Duże znaczenie ma optymalna odległość przed elementami armatury, a także samo umiejscowienie mebli względem drzwi czy okien. Zamontowanie szafki, lustra i umywalki na właściwej wysokości podniesie wygodę i funkcjonalność łazienki, a także zapewni odpowiedni efekt estetyczny.

Meble w łazience

Czym różni się zestaw mebli łazienkowych stojących od wiszących?

Zestaw stojących mebli łazienkowych zawiera szafki umieszczane bezpośrednio na posadzce, natomiast w przypadku wersji wiszących montaż odbywa się na ścianie. Pierwszy wariant doskonale sprawdzi się w większym pomieszczeniu, podczas gdy drugi dedykowany jest nieco bardziej ograniczonym przestrzennie wnętrzom. W naszej ofercie dostępne są zestawy z szafami, do których możesz dopasować nakładaną lub wbudowywaną umywalkę. Poza kompletami sprzedajemy też pojedyncze szafki boczne czy szafki słupki.

Wysoka wytrzymałość

Komplety meblowe oferowane w naszym sklepie są optymalnie dopasowane do warunków, które panują w łazience. Pomieszczenie to cechuje się wysokim poziomem wilgotności, której nadmiar zwiększa ryzyko korozji elementów. Nasze meble są z tego względu wykonane z odpornych materiałów, zabezpieczonych przed kontaktem z parą wodną, wodą czy chemikaliami i detergentami. Na szczególną uwagę zasługują zestawy zawierające meble lakierowane, zachowujące wytrzymałość nawet mimo zmian temperatury w łazience. Zastosowanie nowoczesnych metod produkcyjnych sprawia, że szafki nie tracą swojego estetycznego wyglądu przez wiele lat. Nasz asortyment jest też nieustannie rozwijany o nowe pozycje, przez co możemy zaoferować zestawy z elementami o różnym poziomie funkcjonalności. Komplety te z powodzeniem można dopasować zarówno do małej, jak i dużej łazienki.

Stylistyka i wykończenie

Istotną cechą zestawu meblowego powinna być nie tylko praktyczność i wytrzymałość, ale też odpowiednia stylistyka. Nasze szafki są wyjątkowo eleganckie i estetyczne, przez co zaaranżowane z ich pomocą wnętrza zyskują własny charakter i zachęcają do korzystania ze sprzętu łazienkowego. W asortymencie VEGA Jarosław Papliński nie brakuje kompletów z szafkami o lakierowanych frontach w licznych wariantach kolorystycznych. Ich powłoki wierzchnie są produkowane z najlepszych jakościowo materiałów, co daje gwarancję zachowania estetycznego wyglądu przez bardzo długi czas. W naszym sklepie dostępne są też lustra łazienkowe - zarówno w zestawach, jak i osobno. Ich modne kształty i eleganckie wzory ram sprawiają, że doskonale sprawdzają się jako dodatkowe wyposażenie w minimalistycznie lub modernistycznie urządzonym pomieszczeniu.

Jaki zestaw mebli łazienkowych z umywalką wybrać - 50 cm czy 80 cm? Czarne czy białe?

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką może być dostępny w różnych wariantach, a do najpopularniejszych należą komplety z szafkami 50 cm i 80 cm oraz czarnymi lub białymi elementami wyposażenia. Każdy z nich sprawdzi się w nieco innych warunkach aranżacyjnych. Na funkcjonalność w dużym stopniu wpływają parametry szafki umywalkowej. Wewnątrz takiego mebla można przechowywać różne akcesoria, kosmetyki, środki czyszczące czy opcjonalnie pranie, ręczniki i bieliznę, co sprzyja utrzymywaniu porządku. Poszczególne modele dysponują licznymi przegródkami, półkami i segregatorami, przyspieszającymi poranną i wieczorną pielęgnację. Oferowane meble wiszące i stojące są zarazem bardzo ergonomiczne, z uwagi na poręczne uchwyty czy pełen wysuw.

Nasza oferta

Komplety mebli łazienkowych dostępne w naszej ofercie zawierają wyjątkowo stylowe, uniwersalne i praktyczne elementy wyposażenia. Sklep VEGA Jarosław Papliński posiada własny park maszynowy, zaplecze magazynowo-logistyczne oraz siedzibę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szybką dostępność poszczególnych produktów oraz ich błyskawiczne wysyłki. Obecnie prowadzimy działalność e-commerce na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Nasze produkty mogą być przekazane do wysyłki niemal od razu po zakupie, co daje gwarancję dostawy nawet w 24 godziny. Nasze zestawy meblowe zawierają umywalki cenionych producentów, które nie odbiegają jakościowo od szafek. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem VEGA Jarosław Papliński oraz nawiązania kontaktu.

Pozostałe artykuły z bloga


Zestaw mebli do łazienki

Zestaw mebli do łazienki

2021-12-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli do łazienki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują sposobu na uzyskanie ...

Zobacz

Producent szafek łazienkowych

Producent szafek łazienkowych

2023-05-04

Kategoria: Meble Łazienkowe

Producent szafek łazienkowych musi nie tylko oferować klientom interesujący katalog, ale też dbać...

Zobacz

Szafki łazienkowe na nóżkach

Szafki łazienkowe na nóżkach

2022-03-31

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe na nóżkach to nowoczesne meble stojące, które są bardzo ważnym elementem wyposa...

Zobacz

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

Jak dobrać płytki do mebli w łazience?

2020-04-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Aranżacja pomieszczenia takiego jak łazienka to nie tylko wybór odpowiedniej armatury. Chcąc stwo...

Zobacz

Zestaw łazienkowy drewnopodobny

Zestaw łazienkowy drewnopodobny

2023-11-13

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw łazienkowy drewnopodobny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wzbogacić pomieszczen...

Zobacz

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką

2023-11-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Zestaw mebli łazienkowych z umywalką zawiera różne części wyposażenia, które są niezbędne w każdy...

Zobacz

Gdzie Kupić Meble Łazienkowe?

Gdzie Kupić Meble Łazienkowe?

2018-04-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jak kupić meble łazienkowe ? Gdzie kupić meble łazienkowe we Wrocławiu? Na co zwracać uwagę przy ...

Zobacz

Mała umywalka z szafką

Mała umywalka z szafką

2022-05-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Mała umywalka z szafką to praktyczny zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazie...

Zobacz

Szafka pod Umywalkę – Trendy na sezon 2019/2020

Szafka pod Umywalkę – Trendy na sezon 2019/2020

2019-08-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Podążając za trendami w wyborze szafki pod umywalkę warto skupić się na kilku istotnych elementach.

Zobacz

Szafki stojące do łazienki

Szafki stojące do łazienki

2022-07-07

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki stojące są praktycznym elementem wyposażenia, bez którego trudno wyobrazić sobie wygodne u...

Zobacz

Szafka umywalkowa drewnopodobna

Szafka umywalkowa drewnopodobna

2023-10-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka umywalkowa drewnopodobna to efektowny element wyposażenia, którego wykończenie nawiązuje d...

Zobacz

Szafka łazienkowa stojąca

Szafka łazienkowa stojąca

2021-11-19

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca jest istotnym elementem praktycznie każdej łazienki, który bardzo częst...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)