Szafka z umywalką 40 cm

2022-06-16

Szafka z umywalką 40 cmSzafka z umywalką 40 cm to uniwersalny i praktyczny mebel do łazienki, który posiada misę o średniej szerokości. Wyposażenie o takich parametrach sprawdza się w tradycyjnych wnętrzach, ponieważ pozwala na łatwe dopasowanie do większości łazienek. Umywalka 40 cm zapewnia dużą wygodę, a także mieści różne dodatkowe akcesoria. Nowoczesne szafki tego typu mają stylowy design, który urozmaica wystrój. Meble o takich parametrach oferuje nasz sklep VEGA Jarosław Papliński.

Spis treści:
Kiedy się sprawdzi?
Do małej łazienki
Solidne wykonanie
Design i wykończenia
Jak umiejętnie dobrać?
Prostota montażu
Zastosowanie

Kiedy najlepiej sprawdzi się szafka łazienkowa z umywalką nablatową 40 cm?

Szafka łazienkowa z umywalką nablatową 40 cm to stosunkowo niewielki element wyposażenia, który da się łatwo wpasować do metrażu pomieszczenia. Optymalna szerokość zapewnia jednak wygodę użytkowania. Mebel ten posiada proporcjonalnie dopasowaną umywalkę, która w pełni odpowiada jego specyfice konstrukcyjnej. Użytkownicy mają do dyspozycji powierzchnię 40 cm, którą można na różne sposoby zagospodarować. Na umywalce o takich wymiarach można umieścić chociażby szczoteczkę do mycia zębów, mydelniczkę czy kosmetyki.

Parametry idealne do niedużej łazienki

Wariant ten jest bardzo kompaktowy, przez co idealnie sprawdza się w niedużych łazienkach. Taka szafka jest bezpośrednio zintegrowana z umywalką, dlatego nie trzeba jej indywidualnie dopasowywać. W ten sposób da się ułatwić oraz przyspieszyć aranżowanie wnętrza, bez konieczności osobnego dołączania armatury. Mebel o takich parametrach z powodzeniem pasuje nawet do bardzo małych pomieszczeń, ponieważ jest stosunkowo wąski i nie ma dużych wymagań przestrzennych. Szafka ta sprawdzi się doskonale w przypadku znaczących ograniczeń pod względem układu i metrażu łazienki, a przy tym gwarantuje wygodę użytkowania domownikom. Meble o takich parametrach dostępne w naszym sklepie z powodzeniem utrzymują cięższą umywalkę, zapewniając przy tym optymalną funkcjonalność. Szafka umożliwia bowiem dodatkowe zagospodarowanie wnętrza, za sprawą opcjonalnego kosza do przechowywania prania, ręczników czy bielizny.

Solidność wykonania i wartość użytkowa

Nawet mimo dość niewielkich gabarytów, mebel z umywalką o takiej szerokości jest bardzo wytrzymały. W naszym sklepie występują szafki z wysokojakościowymi korpusami i frontami, które zostały wykonane z trwałych materiałów. Nie bez znaczenia pozostaje stabilność całej konstrukcji. Meble te są wytrzymałe mechanicznie i są odpowiednio przystosowane do użytkowania w łazience, ze względu na specjalne wykończenia. Z uwagi na wysoką wilgotność, szafka musi być dobrze zabezpieczona. W naszej ofercie dostępne są modele dysponujące wspornikami z chromowanej stali, co również ma wpływ na wytrzymałość. Szafki posiadają też inne praktyczne i funkcjonalne usprawnienia, włącznie z wieloma szufladami i przegrodami. Za ich pomocą można zwiększyć wygodę eksploatacji łazienki, a także utrzymać w niej porządek. Na uwagę zasługują spowalniacze zamykania, specjalne prowadnice, pełen wysuw oraz wiele innych użytecznych detali.

Fragment umywalki

Stylowy design i estetyczne wykończenia

Szafki umywalkowe z reguły ustawiane są w samym centrum pomieszczenia łazienkowego. Mebel z umywalką 40 cm jest dość wąski, dlatego nie rzuca się w oczy. Jego stylistyka powinna być jednak odpowiednio dobrana, ponieważ w pewnym stopniu wpływa na aranżację wnętrza. W naszym sklepie internetowym dostępne są modele zaprojektowane w różnych stylach, których specyficzny design nawiązuje do różnych trendów - np. skandynawskich, minimalistycznych, retro, loftowych czy industrialnych. W naszym asortymencie VEGA Jarosław Papliński znajdziesz szafki o różnicowanej kolorystyce, która często jest wyjątkowa i unikalna. Na uwagę zasługuje chociażby lakierowany popiel, wiele odcieni dębu, klasyczna czerń czy uniwersalna biel. Oferowane przez nas wyposażenie łazienkowe gwarantuje spójny efekt aranżacyjny. Konstrukcja tych mebli jest przy tym odpowiednio zaprojektowana, dzięki czemu pozwala na subtelne zakrycie elementów układu hydraulicznego i jednocześnie zapewnia bezproblemowy montaż w pobliżu instalacji wodnej.

Jak umiejętnie dobrać szafki łazienkowe z umywalką 40 cm?

Szafki łazienkowe z umywalką 40 cm to praktyczne zestawy, które występują w dwóch podstawowych wariantach konstrukcyjnych - stojącym oraz wiszącym. Meble pierwszego typu są bardziej klasyczne, ponieważ stoją na czterech nóżkach i umieszczane są bezpośrednio na podłodze. Szafki wiszące nie mają natomiast kontaktu z posadzką, ze względu na mocowanie do ściany. Oba te rozwiązania przeznaczone są do konkretnych układów przestrzennych i zapewniają określone korzyści. Szafkę stojącą da się łatwo i szybko przestawić, zwłaszcza w przypadku kompaktowych modeli. Zaletą takich mebli jest duża mobilność, która sprawdza się np. przy okazji potrzeby uzyskania dostępu do instalacji celem konserwacji. Szafki wiszące zapewniają natomiast niemałą swobodę pod względem wysokości mocowania, co ma znaczenie dla komfortu użytkowania przez domowników. Mebel zamocowany bezpośrednio na ścianie zapewnia też pustą przestrzeń nad podłogą, dzięki czemu ułatwia sprzątanie. Wariant ten szczególnie dobrze sprawdza się w bardzo małych pomieszczeń, których układ musi być bardzo umiejętnie zaprojektowany i zagospodarowany.

Prostota i czas montażu

Montaż szafki z umywalką 40 cm jest bardzo łatwy w każdym z dostępnych wariantów. Minimalistyczna konstrukcja dodatkowo przyspiesza cały proces składania mebla, który można przeprowadzić samodzielnie. Do naszych zestawów z umywalkami dołączamy intuicyjną instrukcję, pozwalającą na proste i błyskawiczne przygotowanie szafki bez popełniania błędów. Duże znaczenie dla wygody użytkowania ma umieszczenie blatu na właściwej wysokości, z krawędzią odpowiednio dopasowaną do wzrostu domowników. Niezależnie od wariantu konstrukcyjnego nasze szafki bez trudu utrzymują ciężar armatury i posiadają idealne proporcje. Meble te parujemy z oryginalnymi umywalkami cenionych producentów, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz solidności.

Nasza oferta

W branży meblowej funkcjonujemy już od wielu lat, a własna siedziba, rozbudowany park maszynowy oraz nowoczesne zaplecze magazynowo-logistyczne powalają nam zapewnić bezpośrednią dostępność towaru oraz błyskawiczną realizację dostaw. Sprzedaż prowadzimy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego meblowego sklepu internetowego oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Pozostałe artykuły z bloga


Meble łazienkowe z blatem

Meble łazienkowe z blatem

2023-02-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe z blatem należą do wyjątkowo uniwersalnych i chętnie wybieranych elementów wypos...

Zobacz

Meble łazienkowe loftowe

Meble łazienkowe loftowe

2023-09-11

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe loftowe cieszą się niesłabnącą popularnością, co w dużej mierze wynika z ich min...

Zobacz

Szafki Łazienkowe z Podwójną Umywalką

Szafki Łazienkowe z Podwójną Umywalką

2018-06-14

Kategoria: Meble Łazienkowe

Podwójna umywalka z szafką łazienkową – czym kierować się przy wyborze?

Zobacz

Szafka łazienkowa z blatem

Szafka łazienkowa z blatem

2022-03-06

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa z blatem to praktyczny i odpowiednio zaprojektowany mebel, pozwalający na łatwe...

Zobacz

Komoda łazienkowa glamour

Komoda łazienkowa glamour

2023-04-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Komoda łazienkowa glamour to funkcjonalny i efektowny mebel, który w wyjątkowo stylowy i eleganck...

Zobacz

Szafki pod umywalkę nablatową

Szafki pod umywalkę nablatową

2022-02-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki pod umywalkę nablatową to specjalnie zaprojektowane meble, opracowane z myślą o wygodnym u...

Zobacz

Duża szafka pod umywalkę nablatową

Duża szafka pod umywalkę nablatową

2024-02-01

Kategoria: Meble Łazienkowe

Duża szafka pod umywalkę nablatową to mebel przeznaczony do łazienek o większej powierzchni. Łącz...

Zobacz

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe

2022-09-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe możesz kupić pojedynczo lub w komplecie, który zawiera wszystkie podstawowe ele...

Zobacz

Szafka z umywalką

Szafka z umywalką

2022-02-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia łazienki. Tego rodzaju mebel możn...

Zobacz

Meble łazienkowe stojące

Meble łazienkowe stojące

2022-12-03

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe stojące należą do najbardziej klasycznych elementów wyposażenia wybieranego do t...

Zobacz

Polski producent mebli łazienkowych

Polski producent mebli łazienkowych

2023-04-25

Kategoria: Meble Łazienkowe

Polski producent mebli łazienkowych powinien zawsze dbać o jak najwyższą jakość swojej oferty i n...

Zobacz

Szafki umywalkowe stojące

Szafki umywalkowe stojące

2023-06-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki umywalkowe stojące cieszą się niesłabnąca popularnością, co wynika z dużej funkcjonalności...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)