Mała umywalka z szafką

2022-05-01

Mała umywalka z szafkąMała umywalka z szafką to praktyczny zestaw, który bardzo dobrze sprawdzi się w niewielkiej łazience. Komplet ten można łatwo dopasować do ograniczonego metrażu pomieszczenia, zyskując jednocześnie wysoki komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Nieduża umywalka połączona z odpowiednio zaprojektowanym meblem jest też sposobem na stylowe urozmaicenie aranżacji łazienki. Produkty tego typu znaleźć można w naszym sklepie internetowym VEGA Jarosław Papliński.

Spis treści:
Korzyści
Dopasowanie
Wytrzymałość i funkcjonalność
Zróżnicowane wykończenia
Jaka sprawdzi się najlepiej?
Szybki i prosty montaż
Jak dobrać?
Nasza firma

Jakie korzyści zapewnia mała umywalka z szafką?

Mała umywalka z szafką pozwala na optymalne dostosowanie wyposażenia niedużej łazienki zarówno pod kątem parametrów technicznych, jak i wystroju. Zestaw tego typu może spełniać zróżnicowane potrzeby użytkowników, co wynika z odpowiedniej konstrukcji. Umywalka umieszczana jest bowiem na specjalnie dobranym blacie o niedużej szerokości, dzięki czemu wymiary powierzchni mebla idealnie pasują do samej ceramiki. Tak dopasowana szafka z powodzeniem posłuży do przechowywania licznych akcesoriów łazienkowych.

Dopasowanie do metrażu i wystroju

Tego rodzaju zestaw jest stosunkowo niewielki, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się w praktycznie każdej łazience o niedużym metrażu. Ograniczone parametry techniczne nie będą w tym przypadku problemem, ponieważ umywalka jest zestawiana z meblem bezpośrednio i nie ma potrzeby dokupywania niczego osobno. Istotne znaczenie ma odpowiedni dobór wymiarów. Niewielkie umywalki występują w wariancie pojedynczym, ponieważ przeznaczone są do małych łazienek. W takim przypadku wersja podwójna umożliwiająca korzystanie z pomieszczenia dwóm osobom naraz nie znajduje zastosowania, ze względu na zbyt duże gabaryty. Sama przestrzeń zajmowana przez szafkę powinna też odpowiadać wygodzie domowników. Mimo niedużych rozmiarów, taki mebel będzie w stanie z powodzeniem znosić ciężar małej umywalki i jednocześnie pozwoli na efektywne wykorzystanie powierzchni blatu. Niektóre modele dysponują dodatkowo wbudowanym koszem, pozwalającym na ukrycie bielizny, prania czy ręczników. W przypadku małych umywalek duże znaczenie ma trafny dobór miejsca ich montażu. Szafkę należy umieścić w pobliżu instalacji wodnej, aby zapewnić do niej łatwy dostęp i dyskretnie zamaskować elementy hydrauliki.

Wysoka wytrzymałość i optymalna funkcjonalność

Nawet mimo niedużych rozmiarów, taki zestaw może być bardzo wytrzymały konstrukcyjnie. Nasze szafki produkujemy z odpornych materiałów, co daje pewność solidnego zabezpieczenia blatu, korpusu oraz frontów. Zastosowanie dobrych jakościowo płyt gwarantuje optymalną ochronę przed wilgocią, ze względu na odpowiednie dostosowanie do warunków eksploatacyjnych łazienki. Blat może też posiadać wspornik ze stali chromowanej, co również podnosi stabilność. Niewielkie wymiary nie ograniczają też funkcjonalności mebla i dołączonej do niego umywalki. Szafki wyposażane są w liczne szuflady i przegrody, które pozwalają na utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Na uwagę zasługują też dodatkowe usprawnienia, takie jak pełny wysuw, spowalniacze zamykania, prowadnice oraz inne detale podnoszące praktyczność.

Kran łazienkowy

Efektywny wygląd i zróżnicowane wykończenia

Nawet jeżeli umywalka jest nieduża, zwykle zajmuje w łazience miejsce w samym centrum i musi pasować pod kątem designu. W naszym sklepie internetowym oferujemy zestawy złożone ze starannie dobranych elementów, co pozwala na zastosowanie szafek w rozmaitych stylach aranżacyjnych. Poszczególne rozwiązania posiadają określone wykończenia, które nawiązują do konkretnych trendów. W ten sposób zestaw można dostosować do łazienki w stylu retro, loft, industrialnym czy minimalistycznym. W naszym asortymencie dostępne są też oryginalne, niespotykane powszechnie wykończenia kolorystyczne np. lakierowany popiel, lakierowana czerń czy odcień jasnego dębu. Z każdym meblem zestawiana jest odpowiednia umywalka, dzięki czemu ostateczny efekt wizualny pozostaje spójny i harmonijny.

Jaka szafka z umywalką do małej łazienki sprawdzi się najlepiej?

Szafka z umywalką do małej łazienki może mieć postać zarówno mebla stojącego na klasycznych nóżkach, jak i konstrukcji zawieszanej. W pierwszym przypadku umieszcza się ją na posadzce, natomiast w drugim montuje na ścianie. Oba te rozwiązania przeznaczone są dla określonych warunków przestrzennych, a także mogą zapewniać wiele praktycznych zalet. Modele stojące mają dno oddzielone od posadzki, a obecność nóżek pozwala na ich wygodne i szybkie przestawienie - np. przy przeglądach i naprawach instalacji. Konstrukcję wiszącą da się natomiast umieścić na dowolnie wybranej wysokości, co może zwiększyć wygodę użytkowania oraz ułatwić sprzątanie. Szafki montowane do ściany bardzo dobrze sprawdzają się w łazienkach o mniejszym metrażu, które wymagają oszczędnego planowania przestrzeni.

Szybkość i łatwość montażu

Sam montaż niedużej szafki z równie niewielką umywalką przebiega łatwo i prosto. Oferowane przez nas zestawy da się zmontować samodzielnie, ponieważ do każdego z nich dołączamy instrukcję. Skorzystanie z niej eliminuje ryzyko błędów na etapie skręcania szafki czy mocowania umywalki, a tym samym zabezpiecza przed problemami w czasie późniejszej eksploatacji. Nawet najmniejsze szafki z naszej oferty dysponują solidnymi blatami, co daje pewność zachowania stabilności i zniesienia ciężaru. Wytrzymałość dodatkowo podnosi zastosowanie profesjonalnego lakierowania. Do szafek tych dołączamy oryginalne umywalki renomowanych marek, które mają odpowiednio dobrane, niewielkie wymiary.

Jak powinna być dobrana mała umywalka z szafką do WC?

Mała umywalka z szafką do WC powinna być szczególnie uważnie dobierana. Osobne toalety są zwykle pomieszczeniami bardzo niewielkimi, w związku z czym umiejętne zagospodarowanie ich przestrzeni ma kluczowy wpływ na wygodę użytkowania. W naszej ofercie znaleźć można modele z blatem 40 cm, które bardzo dobrze sprawdzają się jako element wyposażenia meblowego w domowym WC. Parametry te z powodzeniem spełnią wymagania domowników pod kątem komfortu obsługi, a zarazem zapewnią wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie niezbędnych akcesoriów - np. zapasowego papieru toaletowego, żelu do mycia rąk czy chemicznych środków czystości.

Nasza firma

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego VEGA Jarosław Papliński. Nasza firma dysponuje własną siedzibą i parkiem maszynowym, a także rozbudowanym zapleczem magazynowym. W naszej ofercie dostępnych jest wiele mebli łazienkowych, a ich wysyłkę realizujemy szybko zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Nasze zestawy występują w licznych wersjach stylistycznych, wykończeniowych i gabarytowych. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszym asortymentem.

Pozostałe artykuły z bloga


Szafka z umywalką 80 cm

Szafka z umywalką 80 cm

2022-05-28

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką 80 cm jest meblem łazienkowym wyposażonym w stosunkowo szeroki blat. Parametry ...

Zobacz

Szafka łazienkowa stojąca

Szafka łazienkowa stojąca

2021-11-19

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka łazienkowa stojąca jest istotnym elementem praktycznie każdej łazienki, który bardzo częst...

Zobacz

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

Szafki łazienkowe stojące z umywalką

2023-01-08

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe stojące z umywalką są obecnie wybierane coraz częściej. Taki zestaw zawiera fun...

Zobacz

Szerokości Szafek Łazienkowych z Umywalką

Szerokości Szafek Łazienkowych z Umywalką

2018-06-14

Kategoria: Meble Łazienkowe

Dostępne szerokości szafek łazienkowych – jak dobrać idealny wymiar szafki do łazienki?

Zobacz

Szafki łazienkowe

Szafki łazienkowe

2022-09-16

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki łazienkowe możesz kupić pojedynczo lub w komplecie, który zawiera wszystkie podstawowe ele...

Zobacz

Umywalka Ceramiczna czy Konglomeratowa?

Umywalka Ceramiczna czy Konglomeratowa?

2018-03-29

Kategoria: Meble Łazienkowe

Jaką umywalkę łazienkową kupić? Jak wybrać umywalkę do łazienki? Konglomerat czy ceramika?

Zobacz

Szafki umywalkowe wiszące

Szafki umywalkowe wiszące

2023-02-10

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafki umywalkowe wiszące świetnie pasują do łazienek o różnych parametrach i metrażach. Meble te...

Zobacz

Umywalki z blatem i szafką

Umywalki z blatem i szafką

2023-01-20

Kategoria: Meble Łazienkowe

Umywalki z blatem i szafką są wyjątkowo praktycznym, gotowym zestawem wyposażenia do łazienki. Ta...

Zobacz

Szafka z umywalką

Szafka z umywalką

2022-02-15

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka z umywalką jest bardzo praktycznym elementem wyposażenia łazienki. Tego rodzaju mebel możn...

Zobacz

Szafka pod umywalkę

Szafka pod umywalkę

2022-01-27

Kategoria: Meble Łazienkowe

Szafka pod umywalkę zawsze powinna być dobierana w taki sposób, by zapewnić możliwie największą o...

Zobacz

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

Jak urządzić łazienkę w stylu retro?

2020-03-05

Kategoria: Meble Łazienkowe

Choć obecnie w aranżacji łazienek królują meble nowoczesne utrzymane w zachowawczych kolorach bie...

Zobacz

Meble łazienkowe wiszące

Meble łazienkowe wiszące

2022-06-02

Kategoria: Meble Łazienkowe

Meble łazienkowe wiszące są wyjątkowo ekonomiczne, praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu, dzięki ...

Zobacz

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)