Kolekcja mebli łazienkowych GIRONA 120 DĄB LANCELOT

Kolekcja GIRONA 120 DĄB LANCELOT to...

Zestaw mebli łazienkowych dąb GIRONA 120 DĄB LANCELOT jest dedykowana do większych pomieszczeń łazienkowych. Idealnie sprawdzi się przy większym metrażu łazienki ale również dopasuje się do wąskiej łazienki ze względu sposób montażu. Szafki wiszące dają możliwość dopasowania do wysokości odpowiedniej dla użytkowników a dzięki systemowi zawieszenia na ścianie odzyskamy miejsce pod szafką lub możemy ją wkomponować w skomplikowany system zabudowy łazienkowej. 

Kolor dąb lancelot to bardzo modne wybarwienie szafki szczególnie chętnie sięgają po niego projektanci pomieszczeń loftowych. Na industrialnych wizualizacjach często spotykamy charakterystyczny dębowy kolor mebla z widocznymi czarnymi słojami. Idealnie komponuje się z czarnym blatem lub czarnymi dodatkami wystroju wnętrza. Zestaw GIRONA 120 DĄB LANCELOT występuje w kilku wariantach: z umywalką podwójną, z blatem białym w połysku, z blatem czarnym w połysku lub w jednakowym wybarwieniu z blatem o tym samym kolorze co szafki. 

Zestaw składa się z dwóch identycznych szafek z dwiema szufladami oraz blatem lub umywalką do wyboru ze srebrnymi, metalowymi uchwytami. 

 

GIRONA 120 DĄB LANCELOT

GIRONA Szafka łazienkowa 120 dębowa z blatem 3 kolory

GIRONA 120 DĄB LANCELOT - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 dębowa z blatem 3 kolory

1 223,00 PLN
GIRONA Szafka łazienkowa 120 dębowa z umywalką loft

GIRONA 120 DĄB LANCELOT - KOLEKCJA MEBLI

GIRONA Szafka łazienkowa 120 dębowa z umywalką loft

2 004,00 PLN

Zestaw GIRONA 120 DĄB LANCELOT charakteryzuje się dużym rozmiarem. Duże umywalki łazienkowe z szafką najczęściej wybierane są przez osoby, które chcą
odpowiednio wyposażyć wnętrze o sporym metrażu. W takim zestawie kluczowym parametrem wpływającym na gabaryty jest przede wszystkim szerokość blatu, a także
rozmiar samej armatury. Mebel taki powinien być odpowiednio dopasowany nie tylko do układu pomieszczenia, ale też indywidualnych preferencji domowników. Wybierając szafkę umywalkową, warto więc wziąć pod uwagę również funkcjonalność, estetykę i wytrzymałość. Takie cechy posiada nasza podwójna umywalka polskiej produkcji wykonana z konglomeratu ( jest to materiał powstały z połączenia żywicy epoksydowej oraz naturalnego kamienia ). Szczególną cechą umywalki są jej idealne kształty i równe linie wykończenia. Umywalka posiada dwie misy wraz z dwoma otworami pod baterie. 

Zestaw GIRONA 120 DAB LANCELOT to również opcja szafek z długim blatem. Meble łazienkowe z blatem należą do wyjątkowo uniwersalnych i chętnie wybieranych elementów wyposażenia. Ich specyficzna konstrukcja sprawia, że z powodzeniem spełniają szereg istotnych funkcji praktycznych i dodatkowo zwracają uwagę swoją estetyką. Blat jest elementem podnoszącym swobodę aranżacyjną łazienki, ponieważ przyczynia się do oszczędności miejsca. Meble tego typu to przede wszystkim szafki z odpowiednio dobraną umywalką. Ze względu na szeroki blat, można pod nim wygodnie umieścić również pralkę czy kosz. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru kolory blatu i rodzaju jego faktury. 

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)