Kolekcja mebli łazienkowych ELIZA

Kolekcja ELIZA to...

Kolekcja mebli łazienkowych ELIZA to nowoczesny zestaw szafek łazienkowych dedykowany do każdej łazienki. Komplet szafek wiszących w uniwersalnym białym kolorze pasuje do każdego pomieszczenia. Meble wiszące mają wiele zalet i są bardzo praktyczne. Dzięki zamontowaniu szafek na ścianie lepiej gospodarujemy miejscem w naszej łazienkowej przestrzeni. System wiszący pozwala na dowolne dobranie wysokości blatu i słupka w taki sposób aby idealnie pasował do użytkownika i wymogów technicznych jakie stawia przed nami nasza łazienka. 

Stylowe, eleganckie i praktyczne to cechy kolekcji ELIZA.

ELIZA

Szafka pod umywalkę ELIZA90 biała

ELIZA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka pod umywalkę ELIZA90 biała

501,00 PLN
Szafka z blatem pod umywalkę

ELIZA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka pod umywalkę ELIZA90 wraz z blatem biała

543,00 PLN
Szafka pod umywalkę ELIZA90 wraz z blatem drewno

ELIZA - KOLEKCJA MEBLI

Szafka pod umywalkę ELIZA90 wraz z blatem drewno

543,00 PLN
Zestaw mebli ELIZA 90 biały

ELIZA - KOLEKCJA MEBLI

Zestaw mebli ELIZA 90 biały

782,00 PLN
Zestaw mebli ELIZA 90 drewno

ELIZA - KOLEKCJA MEBLI

Zestaw mebli ELIZA 90 drewno

702,00 PLN

Funkcjonalność: 

Seria ELIZA to seria mebli wiszących, których zaletą jest możliwość zamontowania na ścianie co pozwala na odzyskanie miejsca pod szafką na inne akcesoria łazienkowe jak kosz na pranie, schodki dla dzieci lub miednicę. Wieszając szafkę na ścianie sami decydujemy o wysokości jej montażu dopasowując się do potrzeb Użytkownika. Łazienkowa seria mebli ELIZA to zestaw składający się z szafki wiszącej z blatem pod umywalkę o szerokości 90 cm oraz słupka wiszącego z regulowanymi półkami wewnątrz. Rozmiar szafki pod umywalkę to 90 cm, czyli dość duża, pojemna szafka ale jeszcze w szerokości, która będzie pasowała nawet w mniejszych pomieszczeniach. Praktyczne szuflady z funkcją cichego domykania są już standardem ale warto podkreślić, że takie standardy u nas obowiązują. 

Nieskazitelna i zawsze modna biel :

Wszystkie elementy z serii Eliza są lakierowane na kolor biały w połysku. Takie rozwiązanie pomaga w utrzymaniu czystości, połyskliwy lakier ułatwia nam umycie szafki i sprawia, że zabrudzenia są mniej widoczne. Kontrastującym elementem jest srebrny uchwyt. Warte podkreślenia jest to, że uchwyt jest w całości metalowy i solidny co daje dożywotnią gwarancję zachowania koloru.

Pod umywalkę nablatową: 

Szafka z serii ELIZA w szerokości 90 to rozwiązanie dedykowane pod umywalki nablatowe. Ze względu na dużą powierzchnię blatu mamy możliwość zamontowania umywalki szerokiej o dużej i wygodnej misie. Kolor umywalki nie jest niczym ograniczony, a montaż będzie banalnie prosty, ponieważ szuflada ma odpowiednie wycięcie pod syfon. Cofnięta górna szuflada pozwala na swobodne zamontowanie baterii i syfonu do odpływu. Te ostatnie należy dobrać odpowiednie do rodzaju umywalki oraz wymagań technicznych w naszym pomieszczeniu.  

Bez słupka nie ma idealnego porządku

Słupek wiszący lub zamknięty regal wiszący to wysoka na 140 cm szafka z drzwiami, która ma praktyczne półki. Półki mają regulację wysokości więc bez trudu dostosujemy je do naszych potrzeb i ilości łazienkowych akcesoriów. Szafki słupkowe idealnie nadają się do przechowywania: ręczników, środków czyszczących, papieru toaletowego i wielu innych. Dzięki swobodnemu zamknięciu wszystkie przedmioty mogą zostać poukładane i schowane przed wzrokiem gości. 

Szafki są meblami do samodzielnego montażu dzięki temu łatwo je transportować i wnieść do ciasnej łazienki.  

Płatność

Płatność

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa oferujemy różne formy płatności: przelew, pobranie, PayU, gotówka

Transport

Transport

W trosce o Państwa wygodę korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych firm kurierskich

Gwarancja

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są obowiązkową gwarancją producenta

Post udostępniony przez vega-system (@paplinskimoebel.pl)